1000-2000 TL klavye önerisi

Bütçe
1000-2000
Bende 4 yıldır Rampage'nin bir tane mavi Switch'li klavyesi var ve bir sıkıntı yaşamadım ancak bazen oyun oynarken bazı tuşlar basmıyor bunun için klavye aramaya başladım fakat fiyatlar çok fazla uçmuş mekanik klavye tekrardan alamam. RAZER Ornata V3 X ve RAZER Ornata V3 arasında kaldım. Ve karar veremedim ikisi de mekanik değil ama X olan yarı yarıya daha ucuz inceleme videolarını izledim ama emin olamadım V3 X alsam acaba şu anda kullandığım mekanik klavyeye kıyasla daha mı kötü olur? Bu tuş basmama olayı sürekli oluyordu, kasasını iyice ayırıp detaylıca temizledim fazlasıyla azaldı ama halen arada oluyor.

Son düzenleme:
XPG Summoner Cherry MX red aldım sizde siparişi iptal edip bunu almaya değer mi?
O klavye hakkında hiç fikrim yok, vazgeçmezseniz bir inceleme paylaşırsanız ne güzel olur. Ailesi bütçeyi yükseltmediği için yeğenime almayı düşünüyoruz ama bilmiyorum.

Bende Razer Blackwidow V3 arasında kaldım. Yeşil siwich var bayağı ses yapıyormuş.

Bende Razer Blackwidow V3 arasında kaldım. Yeşil siwich var bayağı ses yapıyormuş.
Onun bilek desteği yastıklı mı sert mi acaba ?

Geri
Yukarı