1000-2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000-2000

Lightning Gerald

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 1000-2000 TL kulaklık önerisine ihtiyacım var. Genel olarak oyun film video müzik vs her şeyde kullanırım ama benim için en önemli olan oyun. Bunun dışında uzun ömürlü olması benim için önemli. 2000 TL'den ne kadar düşük olursa benim işime gelir. 2K üstü olmasın mümkünse. Konuya çok hakim değilim ve biraz önerilere baktım ama kafam karıştı kimisi Cloud 2 önermiş kimisi o eski ve artık iyi değil demiş, kimisi Alpha S önermiş kimisi onun sesi az demiş, kimisi BlackShark V2 önermiş kimisi o kötü demiş, benim de bayağı kafam karıştı açıkçası onun için yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Geçen ay cloud 2 aldım. Çok memnunum. Beats studio 3 kulaklığımda var. Fark yok diyebilirim o derece. Ayrıca hiç ağrı yapmıyor adı üstünde bulut.

Bir de internette ses kartı iyiyse alın falan demişler de bazı kulaklıklara bu ses kartı mevzusu ne tam olarak neyi etkiliyor bilen biri beni de aydınlatabilir mi? He bu arada acil değil aslında şu anda kulaklık ama yeni yılda zam gelir diye şimdi almak istiyorum bizim ülkede olmaz ama olur da önümüzdeki ay falan indirime gireceğini bildiğiniz kulaklık varsa bekleyebilirim.

Bir de internette ses kartı iyiyse alın falan demişler de bazı kulaklıklara bu ses kartı mevzusu ne tam olarak neyi etkiliyor bilen biri beni de aydınlatabilir mi? He bu arada acil değil aslında şu anda kulaklık ama yeni yılda zam gelir diye şimdi almak istiyorum bizim ülkede olmaz ama olur da önümüzdeki ay falan indirime gireceğini bildiğiniz kulaklık varsa bekleyebilirim.
Harici kendi kartları var. Kendi kartından kullanıyorum ben cloud 2 yi. Ama anakartada taksam aynı ses. Kendi kartında 7.1 özelliği var. Bu özellik sanal gerçek değil. Oyunlarda kullanırsan ses kasamıyorsun. 7.1 sinema etkisi yapıyor. Sesi sadece sağ ve ya soldan vermiyor. ön sol orta sol arka sol gibi. 8 farklı yerden veriyor. Ama cloud 2 deki gerçek değil. Sanal.

Yeni konular

Geri
Yukarı