1000-2000 TL SSD önerisi

Bütçe
1000-2000

Furkanevren

Hectopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Netac
Anakart
Biostar a320
Merhabalar. Bilgisayarı alalı 3-4 yıl oldu. Parça değiştirme vs. işlerden pek anlamam. Bugüne kadar bir HDD aldım bilgisayara. Bilgisayar her işlemi yavaş yapmaya başlayınca ben de SSD sağlığına bakayım dedim. Sanırım biraz kötü 😀.
1712163631432.png

Bu yüzden bana SSD önerebilecek olan var mı? Fiyatlardan pek haberim yok ama 1000-2000 düzeylerinde var mıdır? Dediğim gibi anlamıyorum bu işlerden pek fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun HDD'ye kuruluysa HDD'den açar, ayrıca 7000 saat nedir? 300 gün falan yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun HDD'ye kuruluysa HDD'den açar, ayrıca 7000 saat nedir? 300 gün falan yapıyor.
Geç cevap için özür dilerim. SSD'yi bilgisayarı aldığımdan beridir kullanıyorum. 4 yıl oldu sanırsam 😀. HDD daha bi kaç ay oldu.

Bana 480GB SSD fazlasıyla yetiyor. Oyunları silip yükleyen birisiyim. Zaten pek de oyun oynamam. Daha bilindik bir markanın var mıdır peki?

sata disk mi arıyorsun

sata disk mi arıyorsun

Evet. Önerdiklerinize de baktım. İnternette sorunlu diyorlar. Sanırım 2000TL sorunsuz bir SSD için az olsa gerek.

Yine aynı benim SSD'yi önerir misiniz? Modelini bulamadım kutuda falan yazmıyor. 7000 saat beni götürdüyse iyidir herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı