1000-2000 TL Telefon Tavsiyesi

Mahir2387

Centipat
Babama doğum günü hediyesi için 1000-2000 arası bir telefon alacağım. 1000 TL altı da olursa çok iyi olur.
Oyun oynamıyor, sadece WhatsApp'da yazışıyor ve YouTube'de Facebook'da haber videoları izliyor. Bu aralıklarla bir telefon önerir misiniz? Lütfen bataryası iyi olsun.

Xiaomi Redmi 8A oyun oynamayan yaşı büyük kullanıcılar için ideal. Bataryası ile ön plana çıkıyor ve fiyatı da tam istediğin gibi.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB öneririm. Fiyatına göre çok iyi. Ayrıca FM radyosu var. 4000 mAh bataryaya sahip. 4 GB RAM sahip sanırım o fiyatlarda bir telefon yok. 1.300₺ civarı fiyatlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi'nin telefonlarını gözden geçirmeni tavsiye ederim. Babanın kullanımını hepimizden iyi bileceğin için senin kıyaslaman daha iyi olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun. :)

Casper Via A3 Plus öneririm. Kendim de kullanıyorum çok randımanlı bir telefon. 2018 Ağustos ayında 2700 liraya satın almıştım. Fiyatı çok düşmüş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı