1000-2000 TL Trekking Bisiklet Tavsiyesi

Tx 100 ve 150 serilerine bakabilirsin. Tasarım açısından ve kullanım açısından gayet fiyat performans ürünleridir. 100 ve 150 serisindeki tek fark biri 21 vites kitlemesiz maşa diğeri 24 vites kitlemeli maşa mevcut olması. Carraro markasının aynı modelinide ilk bisikletim olarak 4 sene önce kullandım. Keyifliydi.

Tx 100 ve 150 serilerine bakabilirsin. Tasarım açısından ve kullanım açısından gayet fiyat performans ürünleridir. 100 ve 150 serisindeki tek fark biri 21 vites kitlemesiz maşa diğeri 24 vites kitlemeli maşa mevcut olması. Carraro markasının aynı modelinide ilk bisikletim olarak 4 sene önce kullandım. Keyifliydi.
2 Seçim arasındaki tavsiyeniz ne olurdu?
Bu fiyat aralarında şu daha iyidir diyebileceğiniz başka var mı?

150 modelinin hidrolik frenlisi 1870 liste fiyatlı. Eğer bütçeniz uygunsa güzel bir seçim olacaktır. Veya dilerseniz 100 serisi ile başlangıç yapıp daha sonradan üst modellere geçiş yaparsınız. V fren tercihiniz kesin ise de tx 100 ideal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı