1000-2000TL arası kablosuz kulaklık önerisi

ahM3TTTT

Hectopat
Daha fazla  
AirPods 2 düşünüyordum ama pek önerilmiyor gibi ondan kararsız kaldım. Biraz daha aşıp 3. nesil alabilirim ama değer mi bilmiyorum. Müzik dinlemek için istiyorum.

"Pek önerilmiyor gibi" geçer bir ifade değil, istiyorsanız alın, deneyin, alışamazsanız iade edin. O fiyat bandında TWS olarak Airpods'a rakip/alternatif yok zaten. Kulaküstü olarak var ama. Soundcore Q30 her açıdan daha iyi. 44 saat pil ömrü, 3 modlu aktif gürültü engelleme/transparanlık modu ve yastıktan farksız padleri bunlardan birkaçı.
Airpods 3 olsa direkt onu alın diyeceğim fakat Airpods 2 eskidi gibi sanki. Her açıdan ortalama bir kulaklık, 1800 TL kesinlikle vermem.

"Pek önerilmiyor gibi" geçer bir ifade değil, istiyorsanız alın, deneyin, alışamazsanız iade edin. O fiyat bandında TWS olarak AirPods'a rakip/alternatif yok zaten. Kulak üstü olarak var ama. Soundcore Q30 her açıdan daha iyi. 44 saat pil ömrü, 3 modlu aktif gürültü engelleme/transparanlık modu ve yastıktan farksız padleri bunlardan birkaçı.
AirPods 3 olsa direkt onu alın diyeceğim fakat AirPods 2 eskidi gibi sanki. Her açıdan ortalama bir kulaklık, 1800 TL kesinlikle vermem.

Dediğiniz gibi eski olduğu için pek alasım gelmiyor. Bütçemi artırırsam 3. nesil almaya çalışacağım ya da Anker Q30 da almak istediğim modeller arasında.

Bunu diyen kişinin hayatında bir kere bile AirPods kullandığını düşünmüyorum.
Yo :D tüm karşılaşmalarda eziliyor, apple ekosistemin varsa okey onun dışında leş gibi kulaklık.
AirPods 2 düşünüyordum ama pek önerilmiyor gibi ondan kararsız kaldım. Biraz daha aşıp 3. nesil alabilirim ama değer mi bilmiyorum. Müzik dinlemek için istiyorum.
Biraz daha üstüne koyabilirsen kulak içi olarak liberty 3 pro, kulak üstü olarak kesinlikle q35.

Airpods 2'yi denedim sahne çevrelemesi iyi fakat berraklık ve yalıtımda çok sıkıntısı var ve basları pürüzlü açıkçası beğenmedim. Ben de Galaxy Buds 2 aldım Airpods'tan daha iyi ancak 3. nesil Airpods gerçekten çok iyi eğer alabilirseniz 3. Nesil Airpods alın yoksa 2. Nesli önermem.

Geri
Yukarı