1000-2000TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
1500
Vatan Bilgisayar'dan Logitech G733 Beyaz aldım 1749TL'ye @TÇB'nın yardımlarıyla.
Rahat olması önemli benim için.

Herkes farklı bir ürün öneriyor ne alsam arada kaldım:| @TÇB?

Arctis serisinde aşırı rahat diyor herkeste kafa sıkıyor, kulakları yakıyor nasıl rahat ediyorlar bilemedim. 1 günlük tecrübem oldu Arctis 5 ile. Hemen iade ettik. Ne 30 yaşındaki benim kulağım ne 13 yaşındaki kardeşimin kulağı rahat etti.

Arctis serisinde aşırı rahat diyor herkeste kafa sıkıyor, kulakları yakıyor nasıl rahat ediyorlar bilemedim. 1 günlük tecrübem oldu Arctis 5 ile. Hemen iade ettik. Ne 30 yaşındaki benim kulağım ne 13 yaşındaki kardeşimin kulağı rahat etti.
@TÇB'nın yardımlarıyla G733 almaya karar verdim. Tam siparişi geçecekken Technopat'ın videosunu gördüm. İzledikten sonra siparişi geçtim.

Güle güle kullan. Gerçekten kulaklık seçme konusu sıkıntı özellikle fazla para verecekseniz, beklenti büyük oluyor. Ve tam bu kulaklık iyiymiş falan derken bir yorum çıkıyor oradan yok şurası bozuldu yok şurası şöyleydi insanın içine bir kurt düşüyor ondan da soğuyor falan. Biz geçen hafta ve bugünü katarsak 3 kulaklık (Arctis 5, Cloud Alpha s ve son olarak Cloud 2) almış olduk bir anda. 2'sini iade gönderdim, bakalım ne diyecekler.

Güle güle kullan. Gerçekten kulaklık seçme konusu sıkıntı özellikle fazla para verecekseniz, beklenti büyük oluyor. Ve tam bu kulaklık iyiymiş falan derken bir yorum çıkıyor oradan yok şurası bozuldu yok şurası şöyleydi insanın içine bir kurt düşüyor ondan da soğuyor falan. Biz geçen hafta ve bugünü katarsak 3 kulaklık (Arctis 5, Cloud Alpha s ve son olarak Cloud 2) almış olduk bir anda. 2'sini iade gönderdim, bakalım ne diyecekler.
Cidden sıkıntı ya. @Ali Güngör'ün incelemesi içimi rahatlattı. Rahat olması çok önemli benim için.
Çok büyük beklentim ses olarak yok. Güzel versin yeterli. Rahat olması için bu kadar paraya kıydım.
Beyaz takıntılı olduğum için 1570TL'ye MediaMarkt yerine 1750TL'ye Vatan'dan aldım. Gerçi kampanyaları sağolsun 3 aylık Game Pass verdiler 90TL'lik.

1619439458145.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G733 yüksek bütçe için ilaç gibi geldi, Arctis dışında kablosuz olup hafif olan düzgün ürün yoktu. Görüntüsü de mükemmel.

Hayırlı olsun, incelemesini bekleriz artık :)
Sağolun. :)

Hocam belki konuya yeni gelen arkadaşlar olur diye yazıyorum. Corsair HS70 Pro kullanıyorum kulak yapısı ince ve uzun olan arkadaşlar için tavsiye ederim. Mikrofon ve ses kalitesi olarak da gayet iyi. Void Pro'dan daha kaliteli bana kalırsa.

Hocam belki konuya yeni gelen arkadaşlar olur diye yazıyorum. Corsair HS70 Pro kullanıyorum kulak yapısı ince ve uzun olan arkadaşlar için tavsiye ederim. Mikrofon ve ses kalitesi olarak da gayet iyi. Void Pro'dan daha kaliteli bana kalırsa.

Bence aralarındaki tek tasarım farkı var başka bir şey göremiyorum :) Void Pro Wireless bana daha şık ve rahat geldi tabii bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Geri
Yukarı