1000-2000TL TKL mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000₺

trysermyth

Decapat
Daha fazla  
Şu anda %100 klavye kullanıyorum ve masam küçük olduğundan dolayı sıkıntı çekiyorum. TKL bir klavyeye geçmeyi düşünüyorum ama araştırmadan önce bir buraya yazmak istedim. Rampage snug K14 isimli klavyeyi buldum özellikleri tam bana hitap ediyor 2 renkli ve TKL ve Türkçe. Fakat fiyatı 1000TL olduğundan ve malum Rampage olduğundan pek içime sinmedi.

Bulduğun yer neresi acaba? Ayrıca Rampage diye korkmana gerek yok Rampage yeterinde iyi bir marka sadece düzgün kullanılmazsa sıkıntı çıkabiliyor bende Rampage Hydra R6 blue Switch var gayet memnunum çoğu ekipmanım Rampage ve yeterince memnunum bence 1000 TL normal bir fiyat ama aldığın yer/kişi güvenilir mi bilmem.

AK820 PRO öneririm. Güzel klavyedir. Yeni çıkan bir model. F/p diyebilirim. "WGHW" kodu ile %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

Bulduğun yer neresi acaba? Ayrıca Rampage diye korkmana gerek yok Rampage yeterinde iyi bir marka sadece düzgün kullanılmazsa sıkıntı çıkabiliyor bende Rampage Hydra R6 blue Switch var gayet memnunum çoğu ekipmanım Rampage ve yeterince memnunum bence 1000 TL normal bir fiyat ama aldığın yer/kişi güvenilir mi bilmem.
Hocam siz sorunsuz kullanıyorsunuz diye genelleme yapmamak lazım. Rampage'nin mekanik klavyelerinde kullandığı PCB'ler gerçekten ne olduğu belli olmayan kalitesiz PCB'ler. Bu nedenle de ömürleri tahmin edilemez. İlk hafta da bozulabilir, ilk ayda da. Ya da 1-2 sene dayanır kim bilebilir. Ben alınmasını tavsiye etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı