1000-2000TL Wireless mouse önerisi

Delux 4000Hz Ultra hızlı alıcı aldın mı peki? Almamız mantıklı olur mu? Profesyonel değilim ve birisi bana fark etmezsin dedi.
İyi yapmışsın, 4bin hz pazarlama masturbasyonu baska bisey degil, gözle algilayamazsin farkını, islemciyi yorar pili yer dahada kötü dezavantajları daha çok

Kaç saat dayanıyor şarjı kesilme vb oluyor mu diye bir de boyutları sonuçta hiç incelemesi yok detaylı inceleme gerekiyor F/P olduğu için.

120 saate kadar dayanıyor şarjı kesilme falan olmaz 3395 sensör var nordic 52840 mcu var az kaldı gelmesine geldiğinde aşırı detaylı inceleme yapıp oyun testlerini atacağım.

120 saate kadar dayanıyor şarjı kesilme falan olmaz 3395 sensör var nordic 52840 mcu var az kaldı gelmesine geldiğinde aşırı detaylı inceleme yapıp oyun testlerini atacağım.

Kanka bugün Amazon siparişiniz yasal mevzuat gereği Türkiye'ye sevk edilememektedir diye mesaj aldım. Sende böyle bir şey oldu mu?

Kanka bugün Amazon siparişiniz yasal mevzuat gereği Türkiye'ye sevk edilememektedir diye mesaj aldım. Sende böyle bir şey oldu mu?

@SadeceYiğit kanka yardımcı olur musun?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı