1000-2000TL'ye %60 beyaz klavye önerisi

Bütçe
1000-2000
Prime ve %10 kuponla 1511 TL'ye geliyor.
1715098766394.png

Merhaba,RK61'e baktım switch konusunda sessiz istiyorum hangisini önerirsiniz ayriyetten Amazon'da kargo süresi çok uzun başka yerden alabilirmiyim.Amazon prime ne kadarlık bir indirim sağlar?
Prime alırsanız kargo parasını ödemezsiniz. Sessiz switch istiyorsanız red switch tercih edebilirsiniz. Amazon yurt dışı ürünleri 1-3 hafta içinde geliyor. Sipariş ettim Akko 5087B 8 gün içinde elime ulaşmıştı. Elinize yaklaşık 2 haftaya ulaşır bence uzun bir süre değil.

Prime alırsanız kargo parasını ödemezsiniz. Sessiz switch istiyorsanız red switch tercih edebilirsiniz. Amazon yurt dışı ürünleri 1-3 hafta içinde geliyor. Sipariş ettim Akko 5087B 8 gün içinde elime ulaşmıştı. Elinize yaklaşık 2 haftaya ulaşır bence uzun bir süre değil.
Anladım Amazon prime üyeliği 30 günlük ücretsizmiş.Sipariş verdikten sonra prime'ı iptal edebiliyorum dimi.Yorumlarınız için teşekkürler birazdan alıcam

Anladım Amazon prime üyeliği 30 günlük ücretsizmiş.Sipariş verdikten sonra prime'ı iptal edebiliyorum dimi.Yorumlarınız için teşekkürler birazdan alıcam
Sipariş verdikten sonra iptal etseniz dahi 30 gün daha prime kullanabilirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden umarım sorunsuz elinize ulaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı