1000₺ bütçe ile depolama birimi önerisi

Bütçe
1000

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Crucial BX500
Anakart
ASUS PRIME B450M-K
Şu anda bilgisayarımda sadece Crucial BX500 480GB'lık bir SATA SSD var.
Ve bu depolamada sadece Mortal Kombat 11 ve GTA V yüklediğimde alanın yarısı doluyor. Bu yüzden maksimum 1000₺ ile yeni depolama birimi satın almak istiyorum.
Fakat bir daha depolama sorunu çekmek istemiyorum, hem hız bakımından hem de alan bakımından.
Galiba anakartım (ASUS Prime B450M-K) maksimum PCI Express 3.0'a kadar destekliyormuş.
M.2 SSD disk almak istiyorum fakat nasıl soğutulacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Ayrıca büyük bir alan için param yetmeyebilir.
SATA SSD için ise aklımda bir model yok.
Alan olarak ise sadece şu anda aklımda yükleyeceğim oyunlar Valorant, Warzone, Witcher serisi, Forza Horizon 4-5.
Yardımcı olabilir misiniz?

Şu anda bilgisayarımda sadece Crucial BX500 480GB'lık bir SATA SSD var.
Ve bu depolamada sadece Mortal Kombat 11 ve GTA V yüklediğimde alanın yarısı doluyor. Bu yüzden maksimum 1000₺ ile yeni depolama birimi satın almak istiyorum.
Fakat bir daha depolama sorunu çekmek istemiyorum, hem hız bakımından hem de alan bakımından.
Galiba anakartım (ASUS Prime B450M-K) maksimum PCI Express 3.0'a kadar destekliyormuş.
M.2 SSD disk almak istiyorum fakat nasıl soğutulacağı hakkında hiçbir fikrim yok. Ayrıca büyük bir alan için param yetmeyebilir.
SATA SSD için ise aklımda bir model yok.
Alan olarak ise sadece şu anda aklımda yükleyeceğim oyunlar Valorant, Warzone, Witcher serisi, Forza Horizon 4-5.
Yardımcı olabilir misiniz?
bence m2 almak yerine 2tb bi hdd alıp oyunlarınızı ona, ssd yede windowsu kurabilirsiniz

1TB istiyorsanız buna bakabilirsiniz hocam:

Yeni konular

Geri
Yukarı