1000₺ bütçe ile kablosuz beyaz mouse önerisi

Bütçe
1000₺
Bekleyeyim o zaman, kablo önemli kasanın konumu açısından. Şu anki mouse geriye 3cm bile gelmiyor çünkü. Önerdiğiniz bütçe nedir?
Daha önce ağzım yandığı için çok bilinmeyen markalara bulaşmamaya çalışırım. Bir de kablo bana güven veriyor ama sizin için konfor önemli şimdi.
2000-4000 TL bandına çıkılır bence bu doğrultuda.
Ama şöyle de bir ürün var bütçeyi zorlarsan.

Daha önce ağzım yandığı için çok bilinmeyen markalara bulaşmamaya çalışırım. Bir de kablo bana güven veriyor ama sizin için konfor önemli şimdi.
Gönül ister ki 2000-4000₺ bandına çıkabileyim fakat bundan sonra klavyeyi, kulaklığı, ekran kartını ve işlemciyi de değiştireceğim yani üst düzey bir şeye şu anlık ihtiyacım yok, tavsiye için çok teşekkürler.

Aynı ürün 1100-1200₺ bandına da bulunabiliyor. Haftaya hafta sonu kapmaya çalışayım.

1500TL'ye hayatta alınmaz kötü bir mouse fiyatına göre.

Site güvenilir mi ve marka kaliteli midir? Daha önce hiç duymadım ondan soruyorum.

Beyaz rengin stoku kalmamış maalesef 😕

Connectgame iade ve garantide sorunlar var ürün size ulaşır. Wraith'de garanti ve iade sorunları yok. Sadece kutuyu açtığınızda koşulsuz şartsız iade edemiyorsunuz. 1000TL'ye de alınmaz g305.

Mouse için 1000TL gayet yeterli bir bütçe. G305 fiyatına göre Switch ve sensörü kötü.
Mouse için yeterli bence de haklısınız. Benim kullandığım mouse mesela 300 TL idi aldığımda ama kablolu. Kablosuz mouse tarafında bütçe düşük olunca kopmalar gecikmeler can sıkıyor.

Kusura bakmayın, şimdi hatırladım. M3S modeli için indirim bekleyeceğim.
Kablosuz mouse tarafında bütçe düşük olunca kopmalar gecikmeler can sıkıyor.
Hocam kablo karmaşası çok olunca kasanın ve konsolun yerini değiştirmek zorunda kaldım başka türlü hiçbir şey yapamıyorum. Kablosuza tabii ki karşı değilim fakat kablo muhtemelen yetişmeyecek, tekrardan uğraşmak da istemiyorum. Mecburi kablosuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı