1000$ Laptop Tavsiyesi

yildirimberdan

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar. Arkadaşlar yurt dışına giden bir tanıdığımız var. Bu tanıdığımız aracılığıyla bir gaming laptop almayı düşünüyorum, Tavsiyeleriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,
Yurt dışına nereye gidecek? Eğer Amerika'ya gidecek ise BestBuy mağazasını önerebilirim. Sitesinden de alabilir, fark etmez.
MSI - 15.6" Laptop - Intel Core i7 - 8GB Memory - NVIDIA GTX1060 - 1TB Hard Drive - Black

Başka seçenek istiyorsan da Amazon'dan alsın.
1- Amazon.com: Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop, Intel Core i7, GeForce GTX 1060, 15.6" Full HD, 16GB DDR4, 256GB SSD, G3-571-77QK: Computers & Accessories
2- Amazon.com: MSI GP62MVR248 15.6" Traditional Laptop: Computers & Accessories (Genelde indirime girip 1000$ oluyor. İndirimi takip et)

Selamlar,
Yurt dışına nereye gidecek? Eğer Amerika'ya gidecek ise BestBuy mağazasını önerebilirim. Sitesinden de alabilir, fark etmez.
MSI - 15.6" Laptop - Intel Core i7 - 8GB Memory - NVIDIA GTX1060 - 1TB Hard Drive - Black

Başka seçenek istiyorsan da Amazon'dan alsın.
1- Amazon.com: Acer Predator Helios 300 Gaming Laptop, Intel Core i7, GeForce GTX 1060, 15.6" Full HD, 16GB DDR4, 256GB SSD, G3-571-77QK: Computers & Accessories
2- Amazon.com: MSI GP62MVR248 15.6" Traditional Laptop: Computers & Accessories (Genelde indirime girip 1000$ oluyor. İndirimi takip et)

Dostum öncelikle teşekkür ederim. Amazondan daha önce hiç alışveriş yapmadım, eğer ben 2. linkdekini alırsam sorun yaşarmıyım? Gümrük bana sıkıntı çıkarırmı? Hiçbir bilgim yok yardımcı olursan sevinirim açıkçası.

Helios 300 disindakiler TR'ye gonderilmiyor. Tanidigin yurt disindan getirecek diye oyle onerdim. Eger TR'den siparis edeceksen baska onerebilirim.
Bu arada Amazon dunyanin en degerli 4. markasi, sikinti yok. Gumruk ucretini oduyorsun sonuc ekraninda, evine kadar geliyor.

Helios 300 disindakiler TR'ye gonderilmiyor. Tanidigin yurt disindan getirecek diye oyle onerdim. Eger TR'den siparis edeceksen baska onerebilirim.
Bu arada Amazon dunyanin en degerli 4. markasi, sikinti yok. Gumruk ucretini oduyorsun sonuc ekraninda, evine kadar geliyor.

Amazon'dan sipariş vermek benim için daha cazip sonuçta bende kimseye ağız göz eğmek istemem. Türkiye'ye gönderilenleri tavsiye etsen benim için daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı