1000 liraya 2 GB 256 bit ekran kartı önerisi

500 liraya sorunsuz çalışan 1050 bul bakalım.

Hocam niye benim söylediğim şeyin aynısını söylüyorsun?😂
Ben de diyorum sana 500 liraya bile bulunur ama çöp.

500 liraya sorunsuz çalışan 1050 bul bakalım.

Bir de kullanmadığını görmediğin kartlardan nasıl bu kadar emin konuşuyorsun.
Emin misin kullanmadığıma?
Hem AMD hem NVİDİA kullanıcısıyım.

Hocam niye benim söylediğim şeyin aynısını söylüyorsun?😂
Ben de diyorum sana 500 liraya bile bulunur ama çöp.

Hocam çöp olduğundan nasıl bu kadar emin siniz
Onu söyleyin attığım kartlar problemli ya da bozuk kartlsr değil.

Emin misin kullanmadığıma?
Hem AMD hem NVIDIA kullanıcısıyım.

Ben ilandaki kartlardan bahsediyorum.

Hocam çöp olduğundan nasıl bu kadar emin siniz
Onu söyleyin attığım kartlar problemli ya da bozuk kartlsr değil.

Ben ilandaki kartlardan bahsediyorum.
Bozuk olmadığını nerden bilebiliyorsun? Bunu bir mağaza satmıyor. Herhangi biri satıyor ve hiçbir garantisi yok.

Bozuk olmadığını nereden bilebiliyorsun? Bunu bir mağaza satmıyor. Herhangi biri satıyor ve hiçbir garantisi yok.

İlandaki kartlara gelecek olursak RX550 değil 580 kullandım. GTX 1050 değil 1060 ve 3060 kullandım. Hepside birbirinden iyi kartlar. Fakat sen adi bir kart öneriyorsun. Belli ki arkadaşın büyük bir bütçesi yok. O fiyata uzun ömürlü bir kart önereceğine yorulmuş bir ekran kartı öneriyorsun hocam. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Bozuk olmadığını nereden bilebiliyorsun? Bunu bir mağaza satmıyor. Herhangi biri satıyor ve hiçbir garantisi yok.

2.el 1000 TL bir bütçe ile ekran kartı alıyoruz tabii ki bunun riskleri olacak ama 1000 TL gibi bir bütçede 0 kart yok.

İlandaki kartlara gelecek olursak RX550 değil 580 kullandım. GTX 1050 değil 1060 ve 3060 kullandım. Hepside birbirinden iyi kartlar. Fakat sen adi bir kart öneriyorsun. Belli ki arkadaşın büyük bir bütçesi yok. O fiyata uzun ömürlü bir kart önereceğine yorulmuş bir ekran kartı öneriyorsun hocam. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Hocam 1000 lira olan bütçeye ne önerebilirim ben eldeki bütçeye göre konuşuyorum bütçe 2 ile 3 k olsaydı dediğinizde haklı olurdunuz.

2.el 1000 TL bir bütçe ile ekran kartı alıyoruz tabii ki bunun riskleri olacak ama 1000 TL gibi bir bütçede 0 kart yok.

Hocam 1000 lira olan bütçeye ne önerebilirim ben eldeki bütçeye göre konuşuyorum bütçe 2 ile 3 k olsaydı dediğinizde haklı olurdunuz.

Ve bu bütçeye göre çok da eski ve kötü kartlar önerdiği mi düşünmüyorum.

Ben sana bu konuda hak veriyorum. Fakat bilgisayar mağazaları da ikinci el donanım parçaları satıyor. Her konuda deneyip garantili bir şekilde alıcıya sunan mağazalar var. Sen ne olduğu bilinmeyen herhangi birinin ilanını paylaşıyorsun hocam. Kartı ağlatmadığı ne malum?

Ben sana bu konuda hak veriyorum. Fakat bilgisayar mağazaları da ikinci el donanım parçaları satıyor. Her konuda deneyip garantili bir şekilde alıcıya sunan mağazalar var. Sen ne olduğu bilinmeyen herhangi birinin ilanını paylaşıyorsun hocam. Kartı ağlatmadığı ne malum?

Hocam dediğinize katılıyorum alacak kişi denesin diye Param Güvende ile atmıştım linkleri ve bilgisayarcılar genelde kazık fiyat veriyor testlerle anlaşılabilir kartın ne durumda olduğu ve bu kartlar çok güçlü olmadığı için mining gibi bir riskte yok eğer temiz kullanildiysa sorun çıkmaz.

Birkaç aydır araştırıyorum bu tür 1000 TL'lik kartları R7 240 satıp geçmek için alınabilecek en iyi kartlar şu şekilde;

RX 460/470
GTX 1050.

Bir aralar GT 1030 bakıyordum dedim GTX 1050 aynı fiyatta GT 1030 elendi.

Geri
Yukarı