1000 Mbps download ve 1000 Mbps upload sağlayan internet sağlayıcı önerisi

Ben 100Mbps'de 20-25Mbps upload alıyorum. Superonline kullanıcısıyım.
Gariptir ki Ankara'nın en merkezi yerinde yaşıyorum ve Turkcell'in bana söylediği Fiber altyapısı ile maksimum verebildikleri hızın 10mbps olduğu. Emin misiniz hocam 20-25mbps uploaddan. Eğer eminseniz arayıp ben de geçmek isteyeceğim.

Gariptir ki Ankara'nın en merkezi yerinde yaşıyorum ve Turkcell'in bana söylediği fiber altyapısı ile maksimum verebildikleri hızın 10Mbps olduğu. Emin misiniz hocam 20-25Mbps uploaddan. Eğer eminseniz arayıp ben de geçmek isteyeceğim.

Sizin altyapınız en fazla o hızı destekliyordur. Normalde mesela bizim yan bina 200Mbps destekliyor fakat bizim bina maksimum 100Mbps destekliyor, normalde biz 200Mbps olan pakedi alacaktık mesela. Bende Ankara Yenimahalledeyim bu arada.

Sizin altyapınız en fazla o hızı destekliyordur. Normalde mesela bizim yan bina 200Mbps destekliyor fakat bizim bina maksimum 100Mbps destekliyor, normalde biz 200Mbps olan pakedi alacaktık mesela. Bende Ankara Yenimahalledeyim bu arada.
Ben Söğütözü'nde parti binalarının olduğu taraftayım. Bana söyledikleri her yerde fiber altyapısnın max 10mbps up desteklediğiydi şu anda arıyorum merak ettim cidden öyle bir şey yapılıyorsa ben de geçeyim.

Simetrik internet fiyatı ne kadar olur ? Ve hangi internet sağlayıcıları veriyor. Videoyun TurkNet kullanıyor diye biliyorum doğrumu ?

Türk Net giga fiber 1000 tarifesini İstanbul Beşiktaş'ta kullanıyorum 1000 mbps down 600 mbps up alıyorum 277 TL ödüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı