1000 Mbps internet ile Steam 2 MB/s hızında indiriyor

İndirme hızını limitlemiş olabilir misiniz? İndirme sunucusunu değiştirmeyi deneyin. Her yerde aynı hızı alacak değilsiniz ayrıca. İndirme yaptığınız sunucuya göre değişen bir durum.

Merhab.a Turkcell Superonline kullanıyorum Ethernet ile baglanıyorum Speedtest'te 940 download 20 upload alıyorum fakat Steam'de 2 MB ile indiriyorum.
Aynı sorun bende de var az önce Turkcell ile görüştüm. Hız testinde 940 aldığıma göre sorun sizle ilgili değildir heralde diyerek ekip yönlendirilmesini erteledim fakat sizde de aynı sorun olduğuna göre ya Turkcell yada Steam ile alakalı bir sorun olabilir şuan.

Aynı sorun bende de var az önce Turkcell ile görüştüm. Hız testinde 940 aldığıma göre sorun sizle ilgili değildir heralde diyerek ekip yönlendirilmesini erteledim fakat sizde de aynı sorun olduğuna göre ya Turkcell yada Steam ile alakalı bir sorun olabilir şuan.
Son konuma bakabilirsiniz. Şuan kontrolde birazdan yayınlanır.

Aynı sorun bende de var az önce Turkcell ile görüştüm. Hız testinde 940 aldığıma göre sorun sizle ilgili değildir herhalde diyerek ekip yönlendirilmesini erteledim fakat sizde de aynı sorun olduğuna göre ya Turkcell'ya da Steam ile alakalı bir sorun olabilir şu an.

Son konuma bakabilirsiniz. Şu an kontrolde birazdan yayınlanır.

Hocam Steam sunucusunu TR İstanbul'dan ABD New York yapın 40-50 arası gidip geliyor ama benimle aynı interneti kullananlar 120 ile indiriyor ben daha Max 54 gördüm bunun nedeni nedir acaba?

İndirme hızını limitlemiş olabilir misiniz? İndirme sunucusunu değiştirmeyi deneyin. Her yerde aynı hızı alacak değilsiniz ayrıca. İndirme yaptığınız sunucuya göre değişen bir durum.

Dediğim gibi New York'ta 40-50 arası indiriyor fakat neden 120leri görmüyor hiçbir zaman görmüyordu benimle aynı internetli kişilerin görüyordu bir de hızım sabit 940 Ethernet'le bağlanıyorum limitte yok.

Hocam tamamen aynı sorunları yaşıyoruz :) :( bende de maksimum 54-55 oluyor daha çok olmuyor.

Nedenini keşke bulabilsek.

Sunucu değiştirin. Ağ ayarlarını kontrol edin.

Daha yeni netadapterla düzelttim sunucu New York'ta 40-50 arası gidip geliyor fakat hiçbir zaman 100-120 arasına çıkmıyor internetim stabil.

Dediğim gibi New York'ta 40-50 arası indiriyor fakat neden 120leri görmüyor hiçbir zaman görmüyordu benimle aynı internetli kişilerin görüyordu bir de hızım sabit 940 Ethernet'le bağlanıyorum limitte yok.

Nedenini keşke bulabilsek.
Ben İstanbul'da filan maksimum 55 gördüm. Fakat şuan İstanbul'da 2 ile New York'ta da 40 ile indiriyorum ve daha yükseliyor belki de sorun Steam Türkiye sunucuları ile alakalıdır.

Benim bildiğim Steam o işe izin vermiyor. Yani direk bütün internetinizi kullanamazsınız diye biliyorum. Kısıtlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı