1000₺ Sessiz mekanik klavye önerisi

XxX_KEBABTRG_XxX

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik mühendisi
Logitech G213 kullanıyorum, (3 senedir) klavye bazı tuşları basmamaya başladı. (ömrü bitiyor) Yeni bir klavye almak istiyorum.

- Full set klavye istiyorum (NumPad olan tam boy),
- Multimedya tuşları olmalı,
- RGB konusunda ortalama bir klavye olabilir. Ne çok az, ne de arada lambası olsun,
- Önemli! Sessiz Switch olmalı.
- Kronik sorunlu bir model önermeyin lütfen.
- Bilek destekli olmalı.
Bütçe olarak maksimum 1000TL.
Kullandığım klavyenin fotoğrafı burada, klavye hakkında fikir sahibi olmanız için.

1673193827236.png

Son düzenleyen: Moderatör:
K55 RGB PRO alabilirsiniz. Bu kadar para veriyorken mekanik almak daha mantıklı ama isteklerinize uyan bir mekanik klavye yok maalesef. Varsa da alınmayacak klavyeler. Youtube'dan bir ses testine bakın, belki size fazla falan gelir.
25175_247497_538921.jpg

Hocam hem mekanik isteyip hem de sessiz istmeke biraz ilginç bu yolda size önereceğim Switch red olurdu hem mavi ve kahverengi kadar sesli değil ama mekanik hissiyatınıda veriyor Steelseries Apex 3 Gaming Klavye, 10 Bölgeli Rgb Aydınlatma, Sessiz Switch, Ip32 Sıvı Dayanıklılık, Premium Manyetik Bilek Desteği, Türkçe Qwerty : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Klavyede num pad ve bilek koyma yeri de mevcut ben linki kaydettiğimde fiyat 950 civarıdyı fakat 1500 olmuş 500 TL daha bütçeniz varsa tavsiyemdir.

Dosya Ekleri

• 716s7JoNaLL._AC_SX679_.jpg
    716s7JoNaLL._AC_SX679_.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 79
Bu fiyata istediğiniz hepsinin olması mümkün değil. Mekanik olmasından feragat edebilirseniz @Kiznaiver 'in attığı klavye iyidir.
Hocam hem mekanik isteyip hem de sessiz istmeke biraz ilginç bu yolda size önereceğim Switch red olurdu hem mavi ve kahverengi kadar sesli değil ama mekanik hissiyatınıda veriyor Steelseries Apex 3 Gaming Klavye, 10 Bölgeli Rgb Aydınlatma, Sessiz Switch, Ip32 Sıvı Dayanıklılık, Premium Manyetik Bilek Desteği, Türkçe Qwerty : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Klavyede num pad ve bilek koyma yeri de mevcut ben linki kaydettiğimde fiyat 950 civarıdyı fakat 1500 olmuş 500 TL daha bütçeniz varsa tavsiyemdir.
K55 RGB PRO alabilirsiniz. Bu kadar para veriyorken mekanik almak daha mantıklı ama isteklerinize uyan bir mekanik klavye yok maalesef. Varsa da alınmayacak klavyeler. Youtube'dan bir ses testine bakın, belki size fazla falan gelir.
25175_247497_538921.jpg

Peki bütçe artsa ne bulabilirim (1500-2000)

Geri
Yukarı