1000 TL'ye sessiz mekanik klavye önerisi

terabayt

Hectopat
Daha fazla  
Sessiz olması özellikle önemli çünkü gece evdekiler klavye sesinden rahatsız olsun istemiyorum. Furylevel Y1 almayı düşündüm nasıldır? Kulaklık Fury X, mouse Fury Z, klavye de Fury olursa bence hoş olur ama eğer aynı fiyat bandında daha iyisi varsa onu alırım.

Hocam turkey direkt kargoyu seçin ve 70TL indirim kuponu var ana sayfada onu kullanın.

@terabayt hocam bütçeyi 155TL aşıyor ama artık bu fiyata da düzgün klavye kalmadı. Başka bir klavye bakmanızı pek önermiyorum.

Yurt dışı olması garanti ve iadede sorun olur gibi. Bir de kargonun 2-3 haftada gelmesi var. Benim A101'den alınma 2.5 yıllık klavyem bozuldu bozulacak ama bu klavyenin Kaycaps'leri aşırı hoşuma gitti. Sadece biraz küçük gibi görünüyor. A101 klavyesini bilirsiniz. Ona kıyasla boyutları nasıldır?

Yurt dışı olması garanti ve iadede sorun olur gibi. Bir de kargonun 2-3 haftada gelmesi var. Benim A101'den alınma 2.5 yıllık klavyem bozuldu bozulacak ama bu klavyenin Kaycaps'leri aşırı hoşuma gitti. Sadece biraz küçük gibi görünüyor. A101 klavyesini bilirsiniz. Ona kıyasla boyutları nasıldır?
Bilemiyorum hocam. İade yapanlar vardı çok sorun olmuyor diye biliyorum sadece gelme süresi var. Garanti hakkında fikrim yok.

Geri
Yukarı