1000 TL 2. El MacBook Air Almak

Tokatlı

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, böyle bir ilan gördüm Letgo'da linki bu sizce alıp ekranı ve 4 GB daha RAM takarak kullanılabilir mi?
Bilgisayar Programcılığı okuyorum hafif bir laptop işimi çok iyi görür evdeki biraz ağır ve getir götür yapmak can sıkıyor omuz ağrıtıyor. Bilgisayar Mühendisliğine geçiş yaptığımda da işe yarar mı? Ona göre almak istiyorum.

Early 2015 olan versiyonunu (Sadece işlemci frekansı farklı) 4 sene dışarıda rahat taşımak için kullandım, tasarımı çok iyi inceliği gerçekten güzel fakat kullanım alanınıza kesinlikle hitap etmiyor bu arada ekran maliyeti ne kadar tutar onun hakkında da bir bilgim yok . Eğer bütçeyi arttırırsanız mid 2015 Macbook Pro tavsiye ederim

Merhaba, böyle bir ilan gördüm Letgo'da linki bu sizce alıp ekranı ve 4 GB daha RAM takarak kullanılabilir mi?
Bilgisayar Programcılığı okuyorum hafif bir laptop işimi çok iyi görür evdeki biraz ağır ve getir götür yapmak can sıkıyor omuz ağrıtıyor. Bilgisayar Mühendisliğine geçiş yaptığımda da işe yarar mı? Ona göre almak istiyorum.
Bence hafif ve ucuz bir windows laptop daha uygun olur size.

ThinkPad modellerine de bakabilirsin onlar da iş bilgisayarı olarak geçen bilgisayarlar oldukları için hem çok sağlam hem de bazı modelleri aşırı hafif ve taşıması çok kolay oluyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı