1000 TL %60 mekanik klavye önerisi

• Konuyu başlatan Er0r
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B
Warehouse collected mı oluyordu o dediğiniz aşama? Hangisiydi hatırlayamıyorum ama ortalama toplam 10 güne gelir.
4-5 saatlik deneyimin ardından klavyede çok fazla ışık modu, renk seçeneği ve renk parlaklığı olduğunu daha da fark ettim. FN tuşlarını oyunda kullanmam pek gerekmiyor fakat gayet kolay erişiliyor hatta üst tarafta olmaması daha avantaj. Yazı yazarken tek sorun arada bir space tuşuna yanlışlıkla basabiliyorum çünkü ellerim bazen havada bazen klavyenin üstünde oluyor değişiyor fakat daha alışmak gerekiyor. Gelen paketten 4 switch çıkmıştı dediğim gibi ben enter ve spaceyi siyah ve kahverengi switch yaptım, çok güzel oldu. İçinden çıkan metal aparatla ise dikey bir şekilde altına yerleştirip çekince kolayca çıkıyor.
Yazı deneyimi çok güzel hissettiriyor ve oyunda da bir eksiklik yaşamadım gecikme tarzı sorunlar olmadı.
Kabloyu takarken ise biraz ittirmek gerekiyor ben başta takamadım bu ne ya dedim korkudan fakat sert ittirince oturdu. Yay sesi ise hiç gelmiyor, yani duymak için kulağımızı sokmak gerekiyor diğer mekanikler gibi dışarı vermiyorlar sesi.
Departed from warehouse, out of stock yazıyor hocam. İnceleme için de teşekkürler. Güzel bir klavye hayırlı olsun.

Geri
Yukarı