1000 TL Altı Akıllı Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan 115
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 5B

115

Hectopat
Arkadaşlar 1000 TL altı akıllı telefon alacağım. LG K10 ve Asus Zenfone 2 laser 5'' fena değil gibiler sizce bunlardan hangisi? Ya da sizin önerebileceğiniz başka telefon var mı?

Biraz daha bekleyip General Mobile 5 Plus almanı tavsiye ederim. USB Type-C portuna sahip güncel ve güçlü bir cihaz ayrıca Android One projesinde olduğu için Google Nexus cihazlar gibi ilk çıkan güncellemeyi anında alıyor ve saf Android arayüze sahip. Android One - General Mobile
Peki, General Mobile markası nasıldır? Kaliteli bir telefon almak istiyorum açıkçası.

Peki, General Mobile markası nasıldır? Kaliteli bir telefon almak istiyorum açıkçası.
İyi bir markadır kullanmayı bilmeyen insanlar telefonu bozup firmaya laf atıyorlar ama firmanın servisi de gayet kaliteli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz daha bekleyip General Mobile 5 Plus almanı tavsiye ederim. USB Type-C portuna sahip güncel ve güçlü bir cihaz ayrıca Android One projesinde olduğu için Google Nexus cihazlar gibi ilk çıkan güncellemeyi anında alıyor ve saf Android arayüze sahip. Android One - General Mobile
. Arkadaşa katılıyorum. Kesinlikle bekleyip bu telefonu almalısın. Fiyat/ performans olarak rakibi yok gibi. Güncelleme desteği de cabası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı