1000 TL altı Bluetooth kulaklık önerisi

jaws11

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba herkese,

1000 TL altı kulak içi silikonsuz bluetooth kulaklık alacağım. Önerilere açığım. Aslında Soundpeats air 3 aldım fakat ilk günden sol tekinde çınlama gibi bir cızırtı vardı. Aynı gün iade işlemi başlattım.

Şu an için aklımda Oppo enco air 3 ve JBL wave 300 var. Oppo mikrofon konusunda yapay zeka desteğiyle çok önde. Fakat iphone uygulamasına bağlanmama sıkıntısı varmış. JBL ise mikrofon olarak geride kalıyor fakat sanırım müzik olarak biraz daha iyi.

Ben hem mikrofonda hem de müzikte tatmin edebilecek bir kulaklık arıyorum. Sizce bu iki seçenekten birini almalı mıyım? Yoksa farklı bir kulaklık mı olmalı?

Bütçeni aşmıyorsa 1K demişsinde Samsung Buds 2 öneririm ama silikonlu silikonsuz olarak Soundpeats olması lazım onlara bakabilirsin.

Bütçeni aşmıyorsa 1K demişsinde Samsung Buds 2 öneririm ama silikonlu silikonsuz olarak Soundpeats olması lazım onlara bakabilirsin.
Tarz olarak kulaktan sarkan (airpods gibi) ve slikonsuz istiyorum. Soundpeats aldım fakat sorunlu çıktı dediğim gibi. 1k yı aşamam maalesef şu an.

Geri
Yukarı