1000 TL altı kablosuz Gaming fare önerisi

Bütçe
1000
Önermem. Kablolu öneririm. Kablosuz olarak minimum 1800 liraya çıkman gerek. Bir de el boyutu ve tutuş şeklini belirtir misin?
O zaman kablosu kumaş olmayan ve dolanmayan ortalama kablo uzunluğunda bir oyuncu faresi önerir misiniz? Bütçe için 1000 TL yazdom fakat bi tık daha ucuz ve kaliteli önerebilirseniz daha güzel olur benim için. Elim küçük parmaklarım kalın. Sağ el. Tutuş şeklimse farenin ön tarafını sola eğik tutuyorum düz değil.

Kablosuz olarak ancak bu var: Amazon.com.tr

Bence de bu bütçede kablolu bakılmalı, her ne kadar attığım cazip gelse de içindeki çipset fazla iyi değil.
Hmm anladım. Yinede öneriniz için teşekkür ederim.

O zaman kablosu kumaş olmayan ve dolanmayan ortalama kablo uzunluğunda bir oyuncu faresi önerir misiniz? Bütçe için 1000 TL yazdom fakat bir tık daha ucuz ve kaliteli önerebilirseniz daha güzel olur benim için. Elim küçük parmaklarım kalın. Sağ el. Tutuş şeklimse farenin ön tarafını sola eğik tutuyorum düz değil.

Hmm anladım. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.

Razer Cobra önerebilirim ya HyperX PulseFire Haste.

O zaman kablosu kumaş olmayan ve dolanmayan ortalama kablo uzunluğunda bir oyuncu faresi önerir misiniz? Bütçe için 1000 TL yazdom fakat bi tık daha ucuz ve kaliteli önerebilirseniz daha güzel olur benim için. Elim küçük parmaklarım kalın. Sağ el. Tutuş şeklimse farenin ön tarafını sola eğik tutuyorum düz değil.

Hmm anladım. Yinede öneriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı