1000 TL altı M.2 SSD önerisi

MLD M300 de çöp, Fury midir nedir o da çöp.

₺1.000 altına 1 TB M.2 SSD yok.

Hocam çöp demişsiniz kaç kere kullandınız desem yorum yapamayacaksınız. Tecrübe ettiğim şeyler hakkında bence konuşmayalım bildiğim var ki kardeşimize öneriyorum. Arkadaşım bir sıkıntı çekmedi şu ana kadar sorunsuz kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O SSD çok yüksek ısılarda çalışıyor ve sağlığı çok hızlı düşüyor. Önerirken bunu belirtmeniz iyi olurdu açıkçası 🙂

Ayrıca arkadaşın bütçesi çok kısıtlı ve MLD300'ün en azından sorunu yok. Ancak kötü bir SSD olduğu aşikar.

Sağlığın hiçbir önemi yok. MLD SSD'nin sorunları var, vadettiği hızları verememesi gibi. Yazılımı da yok. Hatta M500 Ultra modelinde 7000 MB/s okuma vadetmişlerdi, kullandıkları kontrolcünün üreticisi 5000 MB/s okuma vadederken...

Hocam çöp demişsiniz kaç kere kullandınız desem yorum yapamayacaksınız. Tecrübe ettiğim şeyler hakkında bence konuşmayalım bildiğim var ki kardeşimize öneriyorum. Arkadaşım bir sıkıntı çekmedi şu ana kadar sorunsuz kullanıyor.

Arkadaşınızın kullanıyor olması veya sizin kullanıp sorun yaşamamış olmanız o ürünü mükemmel yapmaz 🙂

@Patrick Batemans Araştırıyorum, bilgim var ve yorum yapıyorum. Herkes sadece kullandığı ürün hakkında yorum yapacaksa kimse konuşamaz emin ol.

MLD M300 dandik bir SSD. Aynı şekilde Fury falan abuk sabuk markalar. Bunların çöp olduğunu bilmek için kullanmaya gerek yok.

Şu laftan nefret ediyorum işte “kullandındamı yorum yapıyorsun benim arkadaşım kullanıyor kuzenim kullanıyor”

Bir ürünün yorumları o ürünün kalitesini belirler dostum bakabilir misin linçlemeden önce?

Diskin donanımını inceledim. Sorunlu SM2259XT kontrolcüsünü ve Sandisk marka QLC NAND'leri kullanıyor. Kısaca berbat bir disk.

Az daha aşılırsa bu var lakin Windows kurmanız iyi olmaz. DRAM bulundurmuyor çünkü. Biraz daha üstünde ise NV2 var.

Windows için değil oyunları falan kuracağım

Bir ürünün yorumları o ürünün kalitesini belirler dostum bakabilir misin linçlemeden önce?

Bilgisayara takıp Windows'u kurup "aa sağlam ürün" diyerek ürüne 5 yıldız vermesini bende bilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı