1000 TL altı M.2 SSD önerisi

Hocam çöp demişsiniz kaç kere kullandınız desem yorum yapamayacaksınız. Tecrübe ettiğim şeyler hakkında bence konuşmayalım bildiğim var ki kardeşimize öneriyorum. Arkadaşım bir sıkıntı çekmedi şu ana kadar sorunsuz kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sağlığın hiçbir önemi yok. MLD SSD'nin sorunları var, vadettiği hızları verememesi gibi. Yazılımı da yok. Hatta M500 Ultra modelinde 7000 MB/s okuma vadetmişlerdi, kullandıkları kontrolcünün üreticisi 5000 MB/s okuma vadederken...

Arkadaşınızın kullanıyor olması veya sizin kullanıp sorun yaşamamış olmanız o ürünü mükemmel yapmaz

@Patrick Batemans Araştırıyorum, bilgim var ve yorum yapıyorum. Herkes sadece kullandığı ürün hakkında yorum yapacaksa kimse konuşamaz emin ol.

MLD M300 dandik bir SSD. Aynı şekilde Fury falan abuk sabuk markalar. Bunların çöp olduğunu bilmek için kullanmaya gerek yok.

Şu laftan nefret ediyorum işte “kullandındamı yorum yapıyorsun benim arkadaşım kullanıyor kuzenim kullanıyor”

Windows için değil oyunları falan kuracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…