1000 TL altı mekanik %60 kompakt klavye önerisi

Bütçe
999
Haklısınız hocam konu sahibi beyaz diyince aklıma K617 falan gelince değinmek istedim.

Evet hocam ben de 3 gün önce gördüm. 1 aydır falan stokları yoktu muhtemelen. Ürüne en son değerlendirme temmuzda yapılmış.
Bu arada bence 2.el veya üstüne azıcık koyup 0 bir şekilde GAMAKAY MK61 almak daha mantıklı. Marka kalitesi, parça kalitesi gibi şeylerde MK61 çok iyi.

Bu arada bence 2.el veya üstüne azıcık koyup 0 bir şekilde GAMAKAY MK61 almak daha mantıklı. Marka kalitesi, parça kalitesi gibi şeylerde MK61 çok iyi.
Hocam doğru ama şahsen ben olsam o kadar parayı MK61'e vermezdim. 1300TL'ye 3 modlu gateron g pro switchli klavye alabilecekken birazcık mantıksız geldi bana.

Hocam doğru ama şahsen ben olsam o kadar parayı MK61'e vermezdim. 1300TL'ye 3 modlu gateron g pro switchli klavye alabilecekken birazcık mantıksız geldi bana.
2.el de 1400'e koymuşlar da, şahsen MK61 alırdım ben. PCB, parça kalitesi vs de önemli şahsen. HyperX 65 aldığımda bunu ciddi anlamda anladım. Bundan önce ki klavyelerim ya TKL ya da full-size'dı. Hiç birisi HyperX 65 kadar ne kaliteli, ne de ağırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı