1000 TL altında 75 Hz FreeSync monitör önerisi

Bütçe
En fazla 1000 ama daha ucuza arıyorum
Merhabalar. Ucuz bir fiyata 75 Hz, görüntü kalitesi iyi olan bir monitör arıyorum. Tavsiyeniz varsa söyler misiniz?
Aralarında en iyi f/p ürünü bu:
(not: en ucuz satılan yerde burası)
745+14 TL kargo parası ile 759 TL ye alın geçin

Aralarında en iyi f/p ürünü bu:
(not: en ucuz satılan yerde burası)
745+14 TL kargo parası ile 759 TL ye alın geçin
1609833463264.png

Neden IPS varken TN panel alasın ki?

Arkadaş bütçem 1000 TL ama daha ucuza arıyorum diye dipnot düşmüş. Bana kızgın atmışsınız ama attığınız bütçesini zorlar ayrıca tahminime dayanarak arkadaş belirtmemiş hangi tarz oyunları oynayacağını ama rekabetçi olma ihtimali yüksek bu yüzden TN panel almalı IPS rekabetçi oyunlar için pek de iyi bir tercih değil. Hem de tepkime süresi ile ön plana çıkıyor.

Arkadaş bütçem 1000 TL ama daha ucuza arıyorum diye dipnot düşmüş. Bana kızgın atmışsınız ama attığınız bütçesini zorlar ayrıca tahminime dayanarak arkadaş belirtmemiş hangi tarz oyunları oynayacağını ama rekabetçi olma ihtimali yüksek bu yüzden TN panel almalı IPS rekabetçi oyunlar için pek de iyi bir tercih değil. Hem de tepkime süresi ile ön plana çıkıyor.

Hocam milisaniyelik farklar var arada, insan gözü göremez. Hem renkleri daha canlı.

Hem neden biliyorsunuz rekabetçi oynadığını?

Hem bütçesini zorlasaydı 1000 TL olarak girmezdi oraya.

Hocam milisaniyelik farklar var arada, insan gözü göremez. Hem renkleri daha canlı.

Hem neden biliyorsunuz rekabetçi oynadığını?

Hem bütçesini zorlasaydı 100 TL olarak girmezdi oraya.
Bütçesi kısıtlı biri için 239 TL fark verip TN panelden İPS panele yönelmesi satın alacak arkadaşa kalmış iş ama bi de konuyu açıp kaçmasalar iyi olcak. Ne tarz oyunlar oynadığını ve ne tarz işler yapacağını belirtirse iyi olur.

Geri
Yukarı