1000 TL Anakart önerisi

Bütçe
1000TL
Değişim yaparlar dediğin gibi. Gigamax ile değişebilirsin.
Bakın vatan müşteri hizmeti ile olan konuşmayı atıyorum:
[4/2 19:33] İlker: İyi günler, bugün İzmir Karşıyaka şubenizden GM-800 / 88073 ürününü satın aldım çalışan tavsiyesiyle fakat kalitesiz ürün olduğunu fark ettim, kutusu açılmadı, farklı bir psu ile değişim yapılır mı acaba yarın gitsem?
[4/2 19:34] Vatan Destek: Merhaba, mağazamızdan alınan ürünlerde iade/değişim yapılamamaktadır. Ürün kutusu hiç açılmadı ise konu hakkında satın aldığınız mağazamız ile görüşmenizi rica ederiz.
o çalışanlarıda biliyorum ben, yapmıcaklar adım gibi eminim

Bakın vatan müşteri hizmeti ile olan konuşmayı atıyorum:
[4/2 19:33] İlker: İyi günler, bugün İzmir Karşıyaka şubenizden GM-800 / 88073 ürününü satın aldım çalışan tavsiyesiyle fakat kalitesiz ürün olduğunu fark ettim, kutusu açılmadı, farklı bir psu ile değişim yapılır mı acaba yarın gitsem?
[4/2 19:34] Vatan Destek: Merhaba, mağazamızdan alınan ürünlerde iade/değişim yapılamamaktadır. Ürün kutusu hiç açılmadı ise konu hakkında satın aldığınız mağazamız ile görüşmenizi rica ederiz.
o çalışanlarıda biliyorum ben, yapmıcaklar adım gibi eminim
Sana stok fazlasını kapatmışlar kardeşim. Frisby dediğin markanın bir saç kurutma makinesi yok herhalde. Laptop soğutucu, psu, kulaklık, kablo dönüştürücü. Git de ben bunu istemiyorum. Nazik bir dille anlatırsan belki değiştirirler, sert yaparsan işler uzayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı