1000 TL Anakart önerisi

Bütçe
1000TL
ciddi mi, zalman gigamax 750w 80+ bronze alıcaktım ama 20 lira daha verip bunu al daha iyi dedi vatan çalışanı ve onu aldım, kötü deme sebebiniz nedir, ciddi ciddi kalitesiz mi yoksa frisby adı bilinemyen marka diye mi
Gigamax çok daha iyi. Vatan satıcılarına güvenme. Frisby PSU lar dandik, kalitesiz, korumasız oluyor.

ciddi mi, zalman gigamax 750w 80+ bronze alıcaktım ama 20 lira daha verip bunu al daha iyi dedi vatan çalışanı ve onu aldım, kötü deme sebebiniz nedir, ciddi ciddi kalitesiz mi yoksa frisby adı bilinemyen marka diye mi
Vatan bilgisayardaki çalışan adam dünyanın en şerefsiz insanları arasından ilk 10 listesine girer. Kesinlikle iade edin. Belli ki amacı bilgisayarı bozup yeni bilgisayar aldırmak.

ciddi mi, zalman gigamax 750w 80+ bronze alıcaktım ama 20 lira daha verip bunu al daha iyi dedi vatan çalışanı ve onu aldım, kötü deme sebebiniz nedir, ciddi ciddi kalitesiz mi yoksa frisby adı bilinemyen marka diye miSatıcıların referanslarına güvenmeyin. Bana da güvenmeyin.
Referanslarla hareket etmeye alışmayın. Sorun, sorgulayın, emin olun.

Son düzenleme:
Bazooka modelini bende düşündüm ama 100 TL aşıyor bütçeyi. Üstteki daha makul.

Hocam dediğiniz anakart ekran kartınız ile uyumlu değil. Anakart DDR4. RTX 3060 için problem olmaz ama R7 240 ile kullanamazsınız.

Alakası yok. Gayet de kullanılır. DDR4 RAM için önemli. Bilginiz olmayan konulara mesaj yazmayın.
O nasıl bir çalışandır arkadaş? Ben de sistemi Vatan’dan toplamıştım. 1650S alacağım dedim adam RX580 Armor alayım diye yarım saat uğraştı ama Allah’a şükür 1650S aldık. İade edebiliyorsanız zaman kaybetmeyin derim. 😁
Neden RX 580 Armor almanız için uğraştı ki?

Geri
Yukarı