1000 TL Android TV Box/Stick önerisi

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, naçizane bir sorum olacak. Android TV stick ya da Android TV box almayı düşünüyorum. 1000 ₺ civarında bir bütçem vardır. Bütçemi 100-200 ₺ arttırabilirim güzel bir ürün bulabilirsem. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Bana kalırsa Mi Box s kullanıyorum ve memnunum ama kronik internet sorunu var tarihi falan ayarlamadan internete bağlanmıyor.

Belki Mi Stick 4K da düzelmiştir.

Hocam uzun süredir mi stick tv kullanıyorum, tavsiye ederim. Fakat şöyle bir durum var tvniz 1080p mi yoksa 4k mı? Benim TV zaten 1080p desteklediği için mi stick aldım, 4k destekleyen bir tvniz varsa mi box s alın.

Hocam uzun süredir Mi Stick TV kullanıyorum, tavsiye ederim. Fakat şöyle bir durum var tvniz 1080p mi yoksa 4K mı? Benim TV zaten 1080p desteklediği için Mi Stick aldım, 4K destekleyen bir tvniz varsa Mi Box s alın.

Hocam bilgisayar ekranında kullanacağım 1080p monitördür. Tek HDMI girişi olduğu için HDMI Hub mu alsam yoksa HDMI Switch mi alsam o konuda kararsızım. İzlediğim 2 platform var. Biri Amazon Prime bir diğeri Disney+. Disney+ zaten vpn kullanarak izliyorum, Kıbrıs'da yaşadığım için bu bölgede kullanılamıyor.

Hocam bilgisayar ekranında kullanacağım 1080p monitördür. Tek HDMI girişi olduğu için HDMI Hub mu alsam yoksa HDMI Switch mi alsam o konuda kararsızım. İzlediğim 2 platform var. Biri Amazon Prime bir diğeri Disney+. Disney+ zaten vpn kullanarak izliyorum, Kıbrıs'da yaşadığım için bu bölgede kullanılamıyor.
1080p ise mi stick alın hocam 4k destekleyene daha fazla ücret vermeye gerek yok nasılsa 1080p ekranınız var. Bu arada hdmi Switch almalısınız.

1080p ise Mi Stick alın hocam 4K destekleyene daha fazla ücret vermeye gerek yok nasılsa 1080p ekranınız var. Bu arada HDMI Switch almalısınız.

Amazon fire TV stick nasıl peki hocam bu konuda bilginiz var mı? Forumda gezinirken bu markayı önerenlerde gördüm. Önerebileceğiniz HDMI Switch var mı?

Geri
Yukarı