1000 TL bandında Custom klavye önerisi

Calpim

Decapat
Yer
Cyprus
Daha fazla  
Meslek
Community Manager
Merhabalar iyi forumlar.
1000 TL bandında Custom klavye arıyorum.
Hot swap Switch'li Wireless olursa daha iyi olur olmasa da sıkıntı yok.
Önerileriniz nelerdir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahibindende samurai keycapli bi klavye var. Tavsiye eder misin? 1.5k'ya worth mü XD
Swarcow adlı adam satıyor. İncelemesini Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Satışta ufak bir indirimi olur, kendisini tanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendisi başta Pudding kullandı, sonradan Samurai keycaps aldı. Bence bu bütçeye göre gayet iyi. 0 toplanabilir ama onun kadar sağlıklı olmaz.

@Shuriken hocam size de sorayım, Gateron Pro Yellow + Kasa olarak Tester68 fakat RGB'si yok ve 160 TL'ye PBT White keycaps. Linkleri de göstereyim. Sizce Gateron Pro Yellow mu Jwick Yellow mu?

Kasa:
TRY 382.55 30%OFF | 68 tuşları Bluetooth kablosuz 2.4G Hotswap DIY klavye kiti test cihazı dilsiz pamuk uyumlu 3/5 iğne ile anahtarları

Switchler:
TRY 42.54 46%OFF | Gateron Pro anahtarları SMD RGB doğrusal dokunsal madeni mekanik anahtarı 3Pin nasil Swap sarı kırmızı gümüş mekanik klavye
(200TL Tutuyor, 68 adet)

Keycaps:
TRY 155.21 51%OFF | OEM 118 tuşları Mini Keycaps oyun mekanik klavye için opak klavye ISO düzeni EN renkli harfler _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _/64/68/71/78/82/84/87key

Kasanın kalitesi beni korkutuyor, pille çalışıyor ve kablolu kullanılmıyor. Wireless ve Bluetooth modu var.

@SaicoDes sizde attıklarıma bir bakın derim fakat kasanın kalitesini bilmiyorum. Bm65 kit 6 alınıp, keycaps de alınabilir.

Ya daha önce bu tarz bir şey yapmadım ve şu an yapmak istediğim asıl klavye modeli şu olacak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Direkt olarak kprepublic'ten
gateron yellow switch

şu zımbırtılarla lubelamak istiyorum. Fakat aynı zamanda wireless olsun istiyorum :'D
Tavsiyelere açığım........
@Shuriken

@SaicoDes Wireless lazımsa TK68 alın derim. Lk67 kasasını da alabilirsiniz eğer kendim switch ve keycaps alırım diyorsanız. Lk67'nin hazır hali de var. Banggood'da dediklerimin hepsi. Alırken hızlı kargoyu (Turkey Direct Mail) seçin ve BGRATON kodunu kullanın.

Tavsiyeler için teşekkürler. TK68 alabilirim sanırım ya. Fakat womier k66 hep aklımda kalacak :(
K66 almamam için geçerli hiçbir nedenim yok aslında wireless olmasa da olur gibi :( ne bilm ya......

Tavsiyeler için teşekkürler. TK68 alabilirim sanırım ya. Fakat womier k66 hep aklımda kalacak :(
K66 almamam için geçerli hiçbir nedenim yok aslında wireless olmasa da olur gibi :( ne bilm ya......
Wireless klavyede çokta önemli değil. K66'nın RGB'si falanda çok güzel (south facing var). Arkadaşımda var, memnun.

Swarcow adlı adam satıyor. İncelemesini Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Satışta ufak bir indirimi olur, kendisini tanıyorum.

Kendisi başta Pudding kullandı, sonradan Samurai keycaps aldı. Bence bu bütçeye göre gayet iyi. 0 toplanabilir ama onun kadar sağlıklı olmaz.

@Shuriken hocam size de sorayım, Gateron Pro Yellow + Kasa olarak Tester68 fakat RGB'si yok ve 160 TL'ye PBT White keycaps. Linkleri de göstereyim. Sizce Gateron Pro Yellow mu Jwick Yellow mu?

Kasa:
TRY 382.55 30%OFF | 68 tuşları Bluetooth kablosuz 2.4G Hotswap DIY klavye kiti test cihazı dilsiz pamuk uyumlu 3/5 iğne ile anahtarları

Switchler:
TRY 42.54 46%OFF | Gateron Pro anahtarları SMD RGB doğrusal dokunsal madeni mekanik anahtarı 3Pin nasil Swap sarı kırmızı gümüş mekanik klavye
(200TL Tutuyor, 68 adet)

Keycaps:
TRY 155.21 51%OFF | OEM 118 tuşları Mini Keycaps oyun mekanik klavye için opak klavye ISO düzeni EN renkli harfler _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _/64/68/71/78/82/84/87key

Kasanın kalitesi beni korkutuyor, pille çalışıyor ve kablolu kullanılmıyor. Wireless ve Bluetooth modu var.

@SaicoDes sizde attıklarıma bir bakın derim fakat kasanın kalitesini bilmiyorum. Bm65 kit 6 alınıp, keycaps de alınabilir.
@Shuriken buna ne dersin? Bana pek mantıklı gelmiyor ama yorumlarını almak isterim. Bende alacağım, aklımda Redragon Fizz ve Akko Vintage White var. Buna nedir yorumun?
(Gateron Pro Yellow ve Jwick Yellow kasaya uymuyor. Belki Rose Red alırım.)

Geri
Yukarı