1000 TL bandında ışıklı klavye önerisi

mucoreyiz

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 500-1000TL arası güzel ışıklı klavye önerisi verebilir misiniz?
Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik, %60 veya tam profil, switch ve marka tercihiniz yok mu?

Kaliteli bir full profil klavye alayım diyorsanız bunu alabilirsiniz. Her türlü özelliği çok iyi ancak ışığı sadece kırmızı.

Tüm ışıkların olduğu RGB bir klavye alayım diyorsanız bunu alabilirsiniz ancak klavye %60 boyutta. Kalitesi de oldukça iyidir.

Mekanik, %60 veya tam profil, switch ve marka tercihiniz yok mu?

Kaliteli bir full profil klavye alayım diyorsanız bunu alabilirsiniz. Her türlü özelliği çok iyi ancak ışığı sadece kırmızı.

Tüm ışıkların olduğu RGB bir klavye alayım diyorsanız bunu alabilirsiniz ancak klavye %60 boyutta. Kalitesi de oldukça iyidir.
Marka ve switch tercihim yok. Başka varsa önerebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar 500-1000TL arası güzel ışıklı klavye önerisi verebilir misiniz?
Şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim.
Geçen gün incehesap gaming gecesinde 1100 TL'ye Gamepower Saber modelini gördüm. 1000 TL'ye hem mekanik almış oluyorsun. RGB'de var hem altında hem tuşlarda. Uygulaması da var Gamepower'ın sitesinden indirebilirsin.

Geçen gün incehesap gaming gecesinde 1100 TL'ye Gamepower Saber modelini gördüm. 1000 TL'ye hem mekanik almış oluyorsun.
Maalesef gerçekten görünümünü çok beğeniyor olsam da bir süreden sonra Gamepower'ın klavyelerinde tuş basmama sorunu gerçekleşebiliyor. Eğer alacaksa bu hususu dikkate alarak alması daha iyi olur konu sahibinin.

Marka ve switch tercihim yok. Başka varsa önerebilir misiniz?
Benim başka bir ürün bilgim yok şuan bu fiyat bandında. Var olanlarda ucuz kaliteli olduğundan 4-5 ay içerisinde bozulacak klavyeler. Kaliteli olduğundan emin olduğum 2 klavye vardı, onları da paylaştım.

Maalesef gerçekten görünümünü çok beğeniyor olsam da bir süreden sonra Gamepower'ın klavyelerinde tuş basmama sorunu gerçekleşebiliyor. Eğer alacaksa bu hususu dikkate alarak alması daha iyi olur konu sahibinin.

Benim başka bir ürün bilgim yok şu an bu fiyat bandında. Var olanlarda ucuz kaliteli olduğundan 4-5 ay içerisinde bozulacak klavyeler. Kaliteli olduğundan emin olduğum 2 klavye vardı, onları da pa.

Evet. Gamepower, Rampage, Game booster gibi markalar ne kadar ucuz ve güzel gözüksede içindeki malzemeler kalitesiz ve hızlıca bozulan parçalar. @lyforeid in attığı klavyeler bu fiyata alınabilecek en mantıklı klavyelerdendir.

Benim başka bir ürün bilgim yok şu an bu fiyat bandında. Var olanlarda ucuz kaliteli olduğundan 4-5 ay içerisinde bozulacak klavyeler. Kaliteli olduğundan emin olduğum 2 klavye vardı, onları da paylaştım.

Tamam teşekkürler.

Yurtdışından daha da ucuzunu bulabilirsin. Tam boy istiyorsan Omen Encoder’i al geç. Rampage ve gamebooster gibilerini çok alma.
Hocam bu klavyenin tuşları ve switchleri çıkabiliyor mu?oluyor ise bu klavyeyi türkçe klavyeye çevirebilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı