1000 TL Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

Q35imi tercih edersiniz HD350BTImi.

Kesinlikle Q35 o seçenekten fakat HD350BT hiç fena değil bu kısım marka zevkinize kalmış biraz. Özellik olarak ve genel anlamda Q35 daha iyidir. Ses kalitesi HD350BT belki daha iyi olabilir denemediğim için konuşamayacağım.

Q35imi tercih edersiniz HD350BT imi
Fiyat performans bakımından sennheiser, 900 tl gibi bir fiyata bulunabiliyor indirimsiz haliyle. Ankerin özelliklerine baktığımda ANC si olduğunu gördüm. ikisini ses kalitesi hariç karşılaştırdığımda (anker'i kullanmadım.) Özelliklerinin çoğu aynı. ikisinde de iki farklı cihaza bağlanabiliyorsun, ikisinin de aplikasyonu var, ikisinde de bluetooth 5.0 var.
Q35imi tercih edersiniz HD350BTimi

Şimdi aklıma geldiği için bunu da ekliyorum, Sennheiser HD350BT modeli fiyat performans olduğu için Anker Q35 ile karşılaştırıldığında her türlü Q35 avantajlı görünüyor. Fakat Sennheiser 350BT'nin bir üst modeli olan HD450BT modeline geçtiğimizde ses kalitesi ve anc gibi özelliklerin bulunduğunu görebilirsin. Fikir verebilecek bir likni de aşağıya bırakıyorum.

Son düzenleme:
Daha önce başka bir konuda bunu yazmıştım ama yine belirtmek istedim, zamanında saatlerce müzik dinleyip deneyerek HD 350BT, HD 450BT yerine Soundcore Q20'yi tercih ettim. Tabii o zamanlar Sennheiser'lar 1000-1300 TL civarlarındaydı, Q20 ise 600 TL idi ve bunca saatin üzerine Q20'yi müzik deneyimi olarak daha çok beğenerek aldım. Şu anda kulaklık alacak olsam Q30 veya Q35'e seri kafa atardım, imkan bulursanız bir mağazada deneyin ama yoksa da pişman edeceğini hiç sanmıyorum.

Anker Q35'i tercih ettim.

İyi bir tercih. Dediğim gibi çok ses kalitesi seven biri iseniz bu modelde iyidir:

Bu arada Q35'i alırken "ANKERKASIM" demeyi unutmayın 1200TL'ye geliyor.

İyi bir tercih. Dediğim gibi çok ses kalitesi seven biri iseniz bu modelde iyidir:

Bu arada Q35'i alırken "ankerkasım" demeyi unutmayın 1200TL'ye geliyor.

Teşekkür ederim dostum senin sayende alıyorum bu ürünü.

Geri
Yukarı