1000 TL bütçe CPU soğutucu önerisi

Muhammed yldz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 1000 TL bütçem var hava veya sıvı soğutucu bakıyorum hangisi olduğu fark etmez hangisi daha iyi performans verecekse ve daha uzun ömürlüyse o olursa iyi olur.

Kasa: Rampage reaction Rainbow (RAMPAGE REACTION 4x120mm Rainbow Fanlı 600W 80PLUS BRONZE MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da)

İşlemci: i5 12400F

Anakart: TUF B660M-Plus D4 (https://www.hepsiburada.com/asus-tu...58JCja_xXVaYHjxvwk4aAmZKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds)

Resimde diğer parçalar da var lazımsa.

db2f0104-5e13-49a7-9c92-40b17267956a.jpg

Aynı işlemciyi Arctic Freezer 34 DUO ile kullanıyorum, en ağır şartlarda 60 dereceyi geçmiyor, üstelik sessiz profil seçili biostan. Küçük kasalara uyacak ve küçük anakartlarda ram'e değmeyecek şekilde dizayn edilmiş, soğutma performansı çok iyi.

Bütçenizin biraz üstünde, ama degecegini düşünüyorum.

Aynı işlemciyi Arctic Freezer 34 DUO ile kullanıyorum, en ağır şartlarda 60 dereceyi geçmiyor, üstelik sessiz profil seçili biostan. Küçük kasalara uyacak ve küçük anakartlarda ram'e değmeyecek şekilde dizayn edilmiş, soğutma performansı çok iyi.

Bütçenizin biraz üstünde, ama degecegini düşünüyorum.

i5 11600k ile de çok iyi çalışıyor bu arada fakat bütçeyi geçiyor diye önermedim kendim aynısını kullanıyorum.

i5 11600K ile de çok iyi çalışıyor bu arada fakat bütçeyi geçiyor diye önermedim kendim aynısını kullanıyorum.

Bütcemi arttırabilirim, arkadaşın attığı güzel gibi duruyor zaten sizde kullanıyormuşsunuz teşekkür ederim önerileriniz için.

Yeter size bu hocam gerek yok 1000 TL'ye.

İleride işlemcimi yükseltebilirim almışken iyisini almak daha iyi olur.

Biraz araştırdım bir de PC hocasının bir videosuna denk geldim videoda AK620 adlı bir soğutucu gösteriyor sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı