1000 TL bütçe ile F/P kulaklık önerisi

Oyun Levyesi

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlar, bütçem 800-1000TL arası, oyuncu kulaklığı alacağım. Kulağım biraz büyük (yaş 16). Önceden Rampage kullanıyordum ağrı yapıyordu. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

3 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Markası senı yanıltmasın. Mıkrofonu mukemmel. Ses konusunda senı uzmez. Kablosu orgulu. Tavsıye ederım. Sıte ve satıcı guvenılırdır. Kesınlıkle onerırım.

Kulaklık kulağını sardığı ıcın kulak agırıs yapmıyor.

3 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Markası senı yanıltmasın. Mıkrofonu mukemmel. Ses konusunda senı uzmez. Kablosu orgulu. Tavsıye ederım. Sıte ve satıcı guvenılırdır. Kesınlıkle onerırım.

Alınmaz,
Gamepower raijin 7.1 kulaklıkta dip ses ve dahası.

Rampage, Gamepower kumar.
Bütçe az olunca öneririz genelde ama 800-1000 TL için değil bu yeterli bir bütçe ortalama bir şey için.

Alınmaz,
Gamepower raijin 7.1 kulaklıkta dip ses ve dahası.

Marka farklı yalnız kanka senin attığın.

Gamepower yorumlarını atınca onu demiş sandım. Okey.

Rampage, Gamepower kumar.
Bütçe az olunca öneririz genelde ama 800-1000 TL için değil bu yeterli bir bütçe ortalama bir şey için.

SteelSeries'e yönelmek istedim olumlu yorumu daha çok ancak bütçemi aşmakta sizce parasını hak ediyor mudurr?

Sız urunlerın kalıtesını boyle mı belırlıyorsunuz? Forumda tabıı kı sorun yasayanlar konu acacak. Memnun olanın konu actıgını gordun mu? Su forumda senın kadar sacma davranan cok az ınsan var. Gamepower'ı fason dıye gomuyorsun onerdıgın urunde fason uretım :D Ben de sana senın onerdıgın kulaklıkla ılgılı bır duzıne sorun gorselı paylasabılırım veya profılıne yazdıgın kullandıgın razerında bırcok olumsuz gerı donusunu burada paylasabılırım ancak bunu yapmak yerıne onerdıgım ve 3 YILDIR KULLANDIGIM kulaklıkla ılgılı olan olumlu gerı donuslerı paylasacagım :D

o.png
oo.png
ooo.png
oooo.png

p.png
pp.png
ppp.png
ppppp.png
pppp.png

ğ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sız urunlerın kalıtesını boyle mı belırlıyorsunuz? Forumda tabıı kı sorun yasayanlar konu acacak. Memnun olanın konu actıgını gordun mu? Su forumda senın kadar saçma davranan cok az ınsan var. Gamepower'ı fason diye gomuyorsun onerdıgın urunde fason uretım :D ben de sana senın onerdıgın kulaklıkla ılgılı bır duzıne sorun gorselı paylasabılırım veya profılıne yazdıgın kullandığın razerında bırcok olumsuz gerı donusunu burada paylasabılırım ancak bunu yapmak yerıne onerdıgım ve 3 yıldır kullandıgım kulaklıkla ılgılı olan olumlu gerı donuslerı paylasacagım :D

Eki Görüntüle 2065744Eki Görüntüle 2065745Eki Görüntüle 2065746Eki Görüntüle 2065747
Eki Görüntüle 2065755Eki Görüntüle 2065756Eki Görüntüle 2065757Eki Görüntüle 2065759Eki Görüntüle 2065758
Eki Görüntüle 2065760

Orada genellikle 1 2 hafta kullanıp yorum yazan kişiler. Uzun kullanımda bozulan kulaklıklar. Yahu kendim kullandım kendim. Konumuz Razer değil ama yine de Razer düzeltti hatasını. Gamenote da çok iyi bir marka demedim fark ettiyseniz. Aynı şeyin laciverti ama bir tık daha kaliteli Gamenote. Bu kadar kişi sorun yaşıyorsa vardır bir sorun. @GalaxySal450

Geri
Yukarı