1000 TL bütçe ile GT 730 sistem yükseltme

FrankCarl

Hectopat
Daha fazla  
Nvidia GeForce GT 730 2GB
G41M-PS26
Q6600 2.40 GHz

Elimdeki bilgisayardan çok fazla verim alamıyorum. Oyunlardan yeni oyunları da açamıyorum ama ana kartımın destek sorunu var galiba. Önerilerinizi alabilir miyim? 1000 TL ile nasıl bir güçlendirme yapabilirim ve nasıl bir etki yaratır?

Elimdeki sistemm bu istediğim verimi alamıyorum ve bazı oyunlarda aşırı kasma yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
G41M-PS26
Q6600 2.40 GHz

Elimdeki bilgisayardan çok fazla verim alamıyorum. Oyunlardan yeni oyunları da açamıyorum ama ana kartımın destek sorunu var galiba. Önerilerinizi alabilir miyim? 1000 TL ile nasıl bir güçlendirme yapabilirim ve nasıl bir etki yaratır?

Elimdeki sistemm bu istediğim verimi alamıyorum ve bazı oyunlarda aşırı kasma yaşıyorum.
Bu sistemi bu bütçeyle fazla birşey yapamazsın. GTX 750Ti alırsan oyunlarda biraz daha taşıyacaktır. Sonrasında para biriktirerek komple sistem değiştirirsin.

G41M-PS26
Q6600 2.40 GHz

Uygun fiyatlı ikinci el GTX 660, 650 gibi ekran kartlarına yönelebilirsiniz. Memnun edecek performans artışı sağlar sisteminize. Ancak PSU'nuzun yeterli olması lazım, bu kartlar 450 ve 400W çekiyor sırasıyla. 750 TI modeli de alınabilir, ama darboğaz yapması öngörülebilir oyuna bağlı olarak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı