GT 730 Sistem Yükseltme

Kasanın yan kapağını açın bize ayrıntılı model ismini w ını 12v hattının kaç w verdiğini söyleyin. Ona göre öneride bulunalım.
IMG_20190520_214714.jpg

ekran kartı olarak 4gb ve 8gb olarak aradaki fark ne oluyor
Oynadığınız oyunun kullanacağı video belleğine göre değişiyor.Örneğin sayıları tamamen sallayarak söylüyorum,GTA V Ultra grafikte 5gb kullanıyor,o zaman ekran kartı fazla kullanıldığından ve aynı zamanda ısındığından droplara, donmalara sebep oluyor. Bunun mantığı bu. Hangi oyunları oynuyorsunuz genelde yazabilir misiniz?

ekran kartı olarak 4gb ve 8gb olarak aradaki fark ne oluyor
Dostum araya gircem ama sana şöyle anlatayım.VRAMi ekran kartının görüntü belleği gibi düşün.Sen bir oyunu ne kadar yüksek grafikte oynamak istersen o kadar fazla vram gerekir.Mesela 8GB lık versiyonda bir oyunu ultrada oynayabilirken 4gblık versiyonda highte kalırsın.Diğer durumlarda ikisi arasında belirli fark görülmez.Tamamen amacına bağlı eğer yeni nesil güç isteyen aaa oyunları ultrada oynamak istiyorum ve geleceğe yatırım dersen 8gblik model.Benim öyle uçuk hedeflerim yok grafik takıntım yok.Oyunları adam gibi oynatsın yeter diyorsan 4gblık model.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı