1000 TL Bütçe ile Sistem Toplama

aslanemre

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bir kasa almayı düşünüyorum ama genellikle oyun oynamak için nasıl bir şey alayım sizce ? 900-1000 TL arası bütçem var diyelim. Hangi markalar idealdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 çok yakında çıkacak ama sen yine de PS3 alabilirsin.

PS3 + Call of Duty Black Ops 2 (Veya Battlefield 3) + Killzone 3 + Uncharted 3 + God of War Ascension + The Last of Us alabilirsin.

PS4 çok yakında çıkacak ama sen yine de PS3 alabilirsin.

PS3 + Call of Duty Black Ops 2 (Veya Battlefield 3) + Killzone 3 + Uncharted 3 + God of War Ascension + The Last of Us alabilirsin.

Dostum PS 3 alırsan gerçekten Mert'in önerilerinden sadece Uncharted 3 ve The Last of Us için almalısın. Bu oyunlar bir harika.

Aynen katılıyorum. Benim birkaç arkadaş sırf The Last of Us için o muhteşem hikaye, kurgu, grafikler için PS3 aldı tek oyun için yani.

Bilgisayar alacağım dersen de en iyi alternatif bu, altta yazan fiyat %25 indirimsiz olduğu için korkma :) toplamda 1037 TL tutuyor :

Toplam (KDV Dahil):​
1.380,10 TL
*1.269,70 TL

Bu beni aşar kardeşim hemde 1 TB harddiske gerek yok ya 100 Gb bile yeter bana :D hemde farkindaysan hepsi USD baya baya aşar beni :/ ya bende 6 Gb Ram 2-3 Gb Ekran karti olsada yeter :(

Eğer isterseniz daha ucuz bir HDD seçebilirsiniz. Ayrıca Vatan'daki hafta sonu indirimiyle 1037 TL şu haliyle. RAM'ler şu haliye hem Mhz olarak hemde boyut olarak gayet uygun ve değiştirmeye gerek yok. Ekran kartında GB önemli değildir demekten dilimizde tüy bitti. Seçtiğim işlemci aynı zamanda bir ekran kartı. AMD'nin APU teknolojisi işlemci içinde entegre GPU'lar barındırıyor. Eğer bilgisayar alacaksanız en iyi seçenek bu.

Bilgisayar alacağım dersen de en iyi alternatif bu, altta yazan fiyat %25 indirimsiz olduğu için korkma :) toplamda 1037 TL tutuyor :

Toplam (KDV Dahil):​
1.380,10 TL
*1.269,70 TL

Sen öyle san. O Bütçeye bu toplandı :

1.086 TL Toplam.

Anakart : VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart

PSU : VATAN COMPUTER - CORSAIR - VS SER

RAM : VATAN COMPUTER - CORSAIR - 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Tek Mod

Ekran kartı : VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD6850 Dual-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kart

HDD : VATAN COMPUTER - TOSHIBA - 3.5" 500GB SATA 3.0 32MB

İşlemci : VATAN COMPUTER - AMD - FX X4 4100 Soket AM3+ 3.6GHz 12MB Cache 32nm

Toplam : 1.086 TL. %25 indirimli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı