1000 TL bütçe ile Xbox One uyumlu gamepad önerisi

Daha fazla  
Xbox One uyumlu gamepadler 1000 TL bütçe ile düşünüyorum. Fark etmez 2.el olur sıfır olur fark etmez bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Düz One bu arada fat kasa uyumlu gamepadler varsa atabilir misiniz link olarak? Bu arada sıfır One fat aldım gamepadi yok nasıl kuracağım gamepadsiz, bilen yazabilir mi? Gamepadsiz kurabilir miyim? Kurulum ekranı başında Xbox gamepadi gözüküyor bende ise şu kollar var çalışır mı? Bir tane noder çakma kol var bir tane de DualSense var hangisi ile olursa, bir de gamepadsiz kurabilir miyim Xbox'u?

Xbox One uyumlu gamepadler 1000 TL bütçe ile düşünüyorum. Fark etmez 2.el olur sıfır olur fark etmez bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Düz One bu arada fat kasa uyumlu gamepadler varsa atabilir misiniz link olarak? Bu arada sıfır One fat aldım gamepadi yok nasıl kuracağım gamepadsiz, bilen yazabilir mi? Gamepadsiz kurabilir miyim? Kurulum ekranı başında Xbox gamepadi gözüküyor bende ise şu kollar var çalışır mı? Bir tane noder çakma kol var bir tane de DualSense var hangisi ile olursa, bir de gamepadsiz kurabilir miyim Xbox'u?
Yanlış bilmiyorsam Xbox'da sadece kendi kolları çalışabiliyor.

Arayüz de sadece gamepad kullanılabilir. Oyunlarda falan klavye kullanabilirsin. Mobil uygulamasından uzaktan kontrol ile dene kurulumda çalışır mı bilmiyorum ama dene yine de.

Aynı ağa bağlanmadığı için olmuyor ha olsa bile benim telefonum destekler mi bilmiyorum. Önerin var mı program ismi?

Screenshot_20240325_202620_Google Play Store.png

Bu uygulamayı dene bilmiyorum çalışır mı.

Yeni konular

Geri
Yukarı