1000 TL Civarı Kaliteli Full HD 32'' TV önerisi

Nameless44

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle biraz uzun oldu gereksiz cevapları engellemek için cevap verecek olanlara mümkün oldukça sorabilecekleri isteyebilecekleri bilgileri vermeye çalıştım .

Ben hem tv hemde monitör olarak kullanabileceğim 32'' civarı bir tv arıyorum. Mümkün ise Hdmi Display port bağlantıları olsun. Dahili uydu alıcı tercihimdir. Fiyat konusu 500-1500tl civarı düşünmekteyim fazlasını gereksiz bulmaktayım. 32'' boyunda Tv olarak kullanabileceğim en iyi ürünü aramaktayım.

Monitör almayı düşündüm ancak monitörlerde 2k ve üstüne verdiğim fiyatı gereksiz gördüm. Ayrıca hem cihazlardan bağımsız tv olarak kullanmak istemem hem de 32'' çok fazla monitör olmaması nedeni ile Tv almaya karar verdim . Boyut olarak özellikle 32'' seviyesinde istemekteyim kişisel zevk ve kullanım rahatlığı açısından. şuan elimde 21'' monitör (bana göre küçük) ve 42'' Tv (bana göre oyunlarda büyük) bulunmakta ancak bunlar boyut açısından izleme ve oyun zevkimi karşılamıyor.

Piyasayı biraz araştırdım ancak artık çoğu firma 32'' model çıkarmayı durdurmuş sanırsam çoğu panelin teknolojisi eskiydi. Sonynin yeni modellerindeki teknik özellikleri görüntü iyileştirme teknolojilerini gördükçe 32 '' tvler gözüme gittikçe kötü görünmeye başladılar sizden isteğim mümkün olan en iyi paneli önermeniz fiyat konusunda 1300ü geçmemesi tercihimdir ancak iyi bir cihaz için fazlasını gözden çıkarabilirim.

Merhaba,

Bildiğiniz üzere 32" TV'ler için eskisi kadar fazla model üretilmiyor. LG'nin LB serisi TV'leri yeni modelleri oluyor. Bu sebeple o fiyata ben bu TV'yi öneriyorum.
www.vatanbilgisayar.com: LG 32LB652V 32''(81 CM)3D FHD WebOS SMART LED TV-CMR 500 HZ-DAHİLİ UYDU-2 GÖZLÜK - Vatan Bilgisayar

Dahili uydu mevcut fakat display port mevcut değil.
32LB652V LED CINEMA 3D Smart TV | LG Electronics Türkiye

Zaten biliyorsunuz ki display port ekran kartları ve monitörlerde yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Bu sebeple display porta sahip TV'ler de çok az.

Merhaba,

Bildiğiniz üzere 32" TV'ler için eskisi kadar fazla model üretilmiyor. LG'nin LB serisi TV'leri yeni modelleri oluyor. Bu sebeple o fiyata ben bu TV'yi öneriyorum.
www.vatanbilgisayar.com: LG 32LB652V 32''(81 CM)3D FHD WebOS SMART LED TV-CMR 500 HZ-DAHİLİ UYDU-2 GÖZLÜK - Vatan Bilgisayar

Dahili uydu mevcut fakat display port mevcut değil.
32LB652V LED CINEMA 3D Smart TV | LG Electronics Türkiye

Zaten biliyorsunuz ki display port ekran kartları ve monitörlerde yeni yeni yaygınlaşmaya başladı. Bu sebeple display porta sahip TV'ler de çok az.

Öneriniz için sağolun ancak yeni önerilere de açığım, bu yüzden fikri olan lütfen söylesin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı