32 inç full HD LED TV tavsiyesi

demirorhan2011

Hectopat
32 inch, full HD ve 1.500 TL'yi geçmemek kaydıyla TV tavsiyesi alabilir miyim? Tabii ki çok iyi bir şey beklemiyorum ama bu şartlarda alabileceğimin de en iyisini almak istiyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
32 inch, full HD ve 1.500 TL'yi geçmemek kaydıyla TV tavsiyesi alabilir miyim? Tabii ki çok iyi bir şey beklemiyorum ama bu şartlarda alabileceğimin de en iyisini almak istiyorum. Teşekkürler.
Hepsi eninde sonunda aynı halta yarıyor deyip, iyi de bir araştırma yaparak, 1500 tl ye 3d ve Smart özelliği bulunan 48 inch Seg marka almıştım, şu ana kadar bir sıkıntısı olmadı. Geçenlerde dayıma da mutfak için 24 inc alınacaktı, o fiyata 32 inc alınır yahu diyerek çitayı daha da düşürüp, 700 tl ye aslı monitör olan fakat dahili uydu alıcısı ile tv olarak kullanılan Full Hd 32 inch Axen marka aldım. Henüz kullanmadılar sanırım. Hangi şehirdesiniz bilmiyorum fakat büyük Kipa, Migros yada Carrefoursa mağazalarına bakın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı