1000 TL civarı kasa önerisi

krsck

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, 13-15 bin liralık bir sistem toplamayı planlıyorum fakat ekran kartı stoklarındaki sıkıntıdan dolayı ağırdan alıyorum. Bu süre zarfında indirime giren diğer parçaları almaya başladım. Kasa olarak da neleri takip edeceğimi bilmek istiyorum.
PSU olarak indirimden bunu aldım. Zalman ZM750-GVII 750W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kasa olarak da 1000 TL düşündüm ama fiyat performans açısından çok daha mantıklı ürünler için bütçemi arttırabilirim. RGB olmasa da olur, renk ve tasarım için ekstra para vermek istemiyorum.

Merhaba herkese, 13-15 bin liralık bir sistem toplamayı planlıyorum fakat ekran kartı stoklarındaki sıkıntıdan dolayı ağırdan alıyorum. Bu süre zarfında indirime giren diğer parçaları almaya başladım. Kasa olarak da neleri takip edeceğimi bilmek istiyorum.
PSU olarak indirimden bunu aldım. Zalman ZM750-GVII 750W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kasa olarak da 1000 TL düşündüm ama fiyat performans açısından çok daha mantıklı ürünler için bütçemi arttırabilirim. RGB olmasa da olur, renk ve tasarım için ekstra para vermek istemiyorum.

https://www.hepsiburada.com/adata-x...b07znqgp5n-p-HBV00000RIKMW?magaza=Hepsiburada ben bunu kullanıyorum oldukça şık hava akışı da iyi. Ancak 360mm radyatör aldıysan üst tarafa takmak biraz uğraştırıyor.

Bu kasaya bakabilirsiniz.
Alternatif:
Tabii alternatif olarak verdiğim kasaya fan almak gerekecek.
Fan alternatifleri:
teknobiyotik.com/ana-sayfa-vitrini/raijintek-urunlerinde-yeni-yil-firsatlari/raijintek-iris-14-rbw-add-adreslenebilir-argb-led-fanli-14cm-kasa-fani.html

120mm alternatifleri:

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.
Stok beklerseniz bu alacağınız en iyi kasa olur. TD500 de düşünebilirsiniz.
Stok beklerim, dediğim gibi ekran kartını beklediğim için acele etmiyorum. İkisi arasında siz hangisini hangi sebeple seçerdiniz?

Bu kasaya bakabilirsiniz.
Alternatif:
Tabii alternatif olarak verdiğim kasaya fan almak gerekecek.
Fan alternatifleri:
teknobiyotik.com/ana-sayfa-vitrini/raijintek-urunlerinde-yeni-yil-firsatlari/raijintek-iris-14-rbw-add-adreslenebilir-argb-led-fanli-14cm-kasa-fani.html

120mm alternatifleri:
Fan da alırım gerekirse. Bu attıklarınız arasında neye göre seçim yapmam gerekiyor?

Kesinlikle öneririm.

Son düzenleme:
Fan da alırım gerekirse. Bu attıklarınız arasında neye göre seçim yapmam gerekiyor?
Kasanın fan desteklerine göre. Ürün sayfalarından bakabilirsiniz.
Örnek olarak:

Söylediğiniz ürünlerin hepsini takibe aldım, güzel bir indirim yakaladığımı alacağım, teşekkürler herkese. Başka tavsiyesi olanları da dinlemek isterim, ekran kartları gelene kadar süre bol.

RGB istemediğiniz için fan eklemesi şeklinde önermiştim, @CJack60 hocamın önerdiği Pure Base 500DX kasaya da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı