1000 TL Civarında Ekran Kartı Önerisi

pootez

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, bilgisayarım son çıkan oyunlarda sıkıntı çıkardığı için önerilerinizi almak istedim. Sistem şöyle:
  • Intel Core i5- 3330 CPU @3.00 GHz
  • 8 GB RAM
  • GT 630 4 GB
  • 64 Bit Sistem
  • 550 W PSU (12V :504 W)
GTA V PC'ye çıktığı gibi almıştım ve very high/high ayarları arasında 40 FPS kasmadan oynatıyordu oyun. Son zamanlarda medium-high ayarlarına kadar düşürdüm ama FPS 20'lere kadar düşebiliyor. Overwatch'ı en düşük grafiklerde 60 FPS'te anca oynayabiliyorum, arada bir 30 FPS'e düşüp kasıyor. 4 yıldır kullandığım bir bilgisayar, son zamanlardaki performansına bakılırsa ekran kartını değiştirmem gerek. Çok da pahalı olmayacak bir şekilde, GTA V'i, Witcher 3'ü, Overwatch'ı vb. oyunları yüksek grafiklerde oynatabilecek ve 4-5 yıl dayanacak bir ekran kartı önerebilir misiniz? Diğer parçaları da değiştirmem gerekir mi?
NOT: RX 480 ve GTX 970'E baktım, RX480 çok güçsüz gözüktü gözüme. Herkes kötülüyordu kartı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı