1000 TL direksiyon seti önerisi

Evet görmüştüm o modeli aslında sarı sitede 1245 TL'ye DFGT var ama ne kadar sağlamdır emin değilim sizce nasıldır.

@Baran0141 180 derece olması sorun yaratıyor mu?

Ben sadece 1-2 saat ETS oynadım daha da kullanmadım. ETS 2 gibi bir oyunda sıkıntı yaşamazsınız fakat Forza gibi ani dönüş gerektiren oyunda sıkıntı yaşatır bence . Şunu da belirtiyim masaya tam oturmuyor sabitliyorsun vakumlarla fakat direksiyonu döndürdüğün zaman hareket ediyor masada. Benim cihazın vakumlarından da olabilir kesin demiyim.

Arduino ile kendiniz yapın.

Ben sadece 1-2 saat ETS oynadım daha da kullanmadım. ETS 2 gibi bir oyunda sıkıntı yaşamazsınız fakat Forza gibi ani dönüş gerektiren oyunda sıkıntı yaşatır bence . Şunu da belirtiyim masaya tam oturmuyor sabitliyorsun vakumlarla fakat direksiyonu döndürdüğün zaman hareket ediyor masada. Benim cihazın vakumlarından da olabilir kesin demiyim.
Bence tam tersi hocam yarış oyunlarında değil de ETS gibi simulasyon oyunlarında sıkıntı yaşarsınız. Bir de mod tuşu var. Mod tuşuna basınca sağa 90 derece çevirdiniz diyelim, daha da orada direksiyonu tutarsanız 90 derece üzerinden devam edip oyunda daha fazla dönmüş oluyor. Bu tuş açık olmadan ETS oynanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı