1000 TL Direksiyon Seti Önerisi

İlk önce direksiyon piyasası biraz karışık. Muhtemelen ikinci el almak zorunda kalacaksanız.
Logitech G27 var insafsızlar sıfır fiyatına ikinci el satmaya çalışıyorlar. G27 sıfır piyasası bitti bundan yararlanıyorlar herhalde. G27'yi zaten biliyorsunuzdur. 900 derece dönebiliyor ve manuel vites var. Şimdi bu direksiyon sıfırı kalktı. Belki kalmıştır ama üretimi durduruldu. Şimdi ikinci el almak zorundasınız bunu en fazla 700₺ yani 750₺ bile olmaz. Eskiden 600₺ çok rahat bulunabiliyordu. Şimdi baktım fiyatlara 800₺ yapmışlar insafsızlar. 1000₺ kadar çıkıyor. Karşıdaki insanı keriz yerine koyuyorlar. Sakın 700₺'den fazla vermeyin buna.
Diğer yandan G29 var. Şimdi G27'den pek farkı yok. Sadece Playstation 4 desteği ve titreşim olarak biraz daha gelişmiş. Şimdi bunların sıfır var piyasada dahada üretiliyor. Zaten yeni bir direksiyon seti. Şimdi bunun fiyatı çok karmaşık. Normalde vites verilmez yanında. Vites verilmeden satış fiyatı 1200₺ civarlarında vitesle beraber 1500₺ buluyor. Bunu vitessiz kullanırsınız ama gram zevk vermez. Şimdi bazıları paket halinde satabiliyor. Daha ucuza denk geliyor eskiden bunun sıfırını 1200₺ bulunabiliyordu. Şimdi pek mümkün değil.Biraz araştırdım sadece çok az yerde var fiyatı eskiden 1200₺ olan direksiyonu şimdi 1600₺ yapmışlar. Cidden neden artıyor fiyatlar anlamış değilim.
Şimdi önünüzde iki seçenek var. Biri G29 fiyatının vitesle beraber 1200₺ düşmesini beklemek. Yok ben bekleyemem hemen oynamak istiyorum derseniz ikinci elini 1000₺ bulmak mümkün. Aslında ikinci eli 1000₺ etmez ama baktığımda 1300₺ satıyorlar uyanıklar. Sakın 1000₺'den fazla vermeyin. Bu arada vites ve direksiyon en fazla 1000₺. Eğer bulamazsanız. Ya beklersiniz yada G27 alırsınız. Bu işlerde acele etmeyin piyasada fiyatlar uçmuş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı