1000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1000-500TL
İşlemci tabanlı oyunda ekran kartının gücünü ölçemezsiniz. Ayrıca fiyat için 1000 üstüne çıkamıyor arkadaş.
Gta 5 high ayarlarda 65 fps gordum.Asasin creed unity high ayarlarda 45 fps alıyorum.Mafia 3 high ayarlarda 50 fps ölçtüm.Grafiklerim 1680x1050 de

Ya kardeşim 1'e vericeksen veriyorum de geç. Neyin pazarlığı bu? 1050'ye, 1100'e mi satmaya çalışacaksın adama?
1050 mi?

Maalesef bilgisaray Windows 8.1 var ama kaldırmıyor 1haftadır Windows 7 kurmaya çalışıyorum bu bilgisaray yedek hocam

Şu anda bilgisayarda Windows 8.1 ya da 7 kuruluysa CPU-Z'yi indirebiliyor olmanız gerekir. Bir deneyin isterseniz.

O zaman işletim sistemi sorununuzu hallettiğiniz zaman yeni konu açın, hem işlemci hem de ekran kartı önerisi yapalım hocam size.

PSU kaç W hocam? DDR2 sistemse büyük ihtimalle düşük W'lı bir PSU elinizdeki. GTX 750 Ti için yetersiz kalabilir.
Sattığım asus gtx 750 ti strix oc modeli.Gücünü kendisi üretiyor.Powerden güç almıyor.İsterseniz araştırabilirsiniz

@Newasky Technopat'ın bile bu konu hakkında videoları var isterseniz bir bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı