1000 TL ekran kartı tavsiyesi

Laptop olduğunu nereden çıkardınız. Hiçbir yerde yazmamış laptop diye. 1000 TL altına gelmesi lazım forumda alanlar vardı diye hatırlıyorum bu satıcıdan bu kartı o yüzden önerdim zaten.
Ekran kartı modeline bakarsanız mobil ekran kartı mevcut.

M harfini fark ettim ama yanlış yazdı varsaydım. Laptop grafik kartı zor. Önerdiğim grafik kartını takamazsınız aparatlar olmadan laptop'a değmez uğraşamaya.

Anlamayan sensin. Adam laptop kullanırken gidip masaüstü bölümüne konu açıp ekran kartı önerisi istiyor ve bunu birde moderatör onaylıyor. Konuyu okusam bile laptop olduğu net anlaşılmıyor zaten. Sadece ekran kartının sonunda M ve işlemcinin sonunda T ibaresi var.

Arkadaşlar tamam, bana cevap yazıp uğraşmanız yeter.
Aranızda tartışmayın, bana işe yarasın veya yaramasın.
Sağ olun varolun zaten elimdeki sistem 12 yıllık oldugu için satsam şimdiki ekran kartlarının.
Yarısı anca eder ama yine de işimi görüyor zaten satsam alan olmaz millet enayimi neyse iyi akşamlar, teşekkürler.

Ekran kartlarının sonundaki "M" ibaresi laptop olduğunu açıklıyor bilmiyorsanız öğretmek istedim.

O sisteme maksimum yapabileceğiniz şey SSD almak olur eğer yoksa. (Farkı hissedersiniz ama aldınızmı.)

Ekran kartlarının sonundaki "M" ibaresi laptop olduğunu açıklıyor bilmiyorsanız öğretmek istedim.

Bilmediğimden değil dikkat etmek gerekiyor. Bu forumda son zamanlarda bu çok yaşanıyor ve moderatörler sanırım uyuyorlar. Başlık, konu içeriği ve bölümü böyle alakasız konular çok fazla onaylanmaya başladı.

Ne ara bu kadar yükselmiş ya 1 yıl 2 yıl önce RX 580'ler vardı 1300 TL'ye düşündükçe üzülüyorum.

Arkadaşlar kavga sebebi olduysam üzgünüm burada.
Bilgilenmek için konu açtım lütfen daha fazla tartışmayalım.

Ne ara bu kadar yükselmiş ya 1 yıl 2 yıl önce RX 580'ler vardı 1300 TL'ye düşündükçe üzülüyorum.

Ayn cok yukselmıs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…