Alıcı 1000 TL ekran kartı

1650 ile 1050 arasında en az %50 performans farkı var, bu fark Super sürümünde %75'e çıkıyor. Nasıl arasında fark yok? :D

Piyasada kart bulunmadığı için adam elindeki kartı piyasaya göre satmak zorunda.

1650 RX 570 ile GTX 1050 Ti arasında bir kart. 1050'yi farkındaysanız cümenin içine katmadım bile. 3000 liralar cebimden çıkacak olsa performans açısından tercihimi RX 570'den yana kullanırım. Kendi kendine okumadan etmeden cümle kurmuşsun hocam yanlış anlama ama 1650 Super falan adını bile anmadığım kartlar şu konu da. Ben elindekini satamaz demiyorum. O fiyata çok daha iyi alternatifler var.

RX 460 var elimde, Telegram bilginizi iletirseniz görüşebiliriz.

Teklife göre bütçemi aşabilirim diye 2 kez yazdım. 1150 TL'ye Phoenix 1050 Ti'lar bulunabililiyor. GTX 1650 için de duruma göre bütçe yükseltirim dedim.
Çok enteresan hocam nereden buluyorsunuz 1150 ye 1050ti? Biz niye bulamıyoruz. Ciddi soruyorum.

Evet kesinlikle karşılaştırmamışsın :D Neyse hocam konunu bozmayım. İnşallah bulursun, kolay gelsin.

Bak 1050 Ti yazmışım arkadaşım sen hala bana 1050'den bahsediyorsun bir de karşılaştırmışsın diyorsun yahu hadi okumadan yanıtlıyorsun, koca Ti yazısını da mı görmüyorsun? Sağ ol ben teklifler için açtım konuyu ama çok başka yerlere geldi.
Çok enteresan hocam nereden buluyorsunuz 1150 ye 1050ti? Biz niye bulamıyoruz. Ciddi soruyorum.
Güzel bir ikinci el araştırması ile ve pazarlıkla tek fanlı modelleri bulabiliyorsunuz.
RX 460 var elimde, Telegram bilginizi iletirseniz görüşebiliriz.

Hocam model ve aklınızdaki fiyatı belirtebilir misiniz? Boştan yere sizi de rahatsız etmemiş olurum. İki taraf için uygun olursa detaylar için vereyim gerekli bilgileri.

Son düzenleme:
Bak 1050 Ti yazmışım arkadaşım sen hala bana 1050'den bahsediyorsun bir de karşılaştırmışsın diyorsun yahu hadi okumadan yanıtlıyorsun, koca Ti yazısını da mı görmüyorsun? Sağ ol ben teklifler için açtım konuyu ama çok başka yerlere geldi.

Güzel bir ikinci el araştırması ile ve pazarlıkla tek fanlı modelleri bulabiliyorsunuz.

Hocam model ve aklınızdaki fiyatı belirtebilir misiniz? Boştan yere sizi de rahatsız etmemiş olurum. İki taraf için uygun olursa detaylar için vereyim gerekli bilgileri.
Bulunabiliyorsa hiç başka ekran kartı aramaya gerek yok o zaman. Şu anda 10tane olsa 10 tane alırım 1150TL ye 1050Ti lardan.
Umarım kendinize göre bulunursunuz aradığınızı. Rastgele.

Yeni konular

Geri
Yukarı