Alıcı Maksimum 1000 TL ekran kartı

Mr. Kerem

Kilopat
Daha fazla  
İstanbul içi elden ve maksimum 1000 liraya alabileceğim ekran kartı istiyorum. Yazdığınız ekran kartı modellerini değerlendireceğim.

Teklifiniz için teşekkürler ama Gtx 1050 ti ' yi şuan için düşünmüyorum.

Doğru söylüyorsunuz hocam. Konunun başlığını değiştirme imkanım var mı peki.

Sapphire Tri-X OC R9 290X 4GB 512Bit lik bir kart mevcut. Kart bir tanıdığa ait olup kutu fatura bilgisi olup garantisi olmama dışında bir bilgim yok. Kendisi 950TL fiyat istemekte. GTX1050ti den iyi bir kart ama GTX1060 ile arasındaki fark nedir, iyi midir kötü müdür araştırmasını yapmadım malesef.

Şimdi baktım da gtx 1060 ile arasında öyle ahım şahım bir fark yok. Garantisinin olmaması çok da kafaya takmam açıkcası fakat fazla güç tüketimi hayallerimi yıktı. :(

Şimdi baktım da gtx 1060 ile arasında öyle ahım şahım bir fark yok. Garantisinin olmaması çok da kafaya takmam açıkcası fakat fazla güç tüketimi hayallerimi yıktı. :(
Aynı arkadaşta MSI Gaming X GTX1060 3GB modeli kart mevcutmuş. Kutu fatura mevcut. Ürün İstanbul Bilişim faturalı olup Eylül 2017 alım tarihine sahipmiş. Kart hakkında baya temiz bir ürün olduğunu belirtti kendisi. Ürün için 1150TL istiyor.

Hocam 1 milyar zaten zar zor elime geçti ancak bir şekilde bi 50 lira daha koyabilirim üstüne. Sorun etmez ise bu durumu kartı almak isterim. Zaten sizin numaranız bende var hatta anakart istemiştim sizden 2 hafta önce. Oradan da kabul ederse sizle iletişime geçerim.
Bu gidişle ekran kartı alamayacağım. Konu kilitlenebilir mi ? Silme gibi bir durum söz konusu ise silinedebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı