1000 TL elektronik sigara önerisi

1 kaç video izledim anladım kartuşla coilin ne olduğunu son olarak bir soru sorayım alacağım büyük ihtimalle smok IPX80 olacak fakat aklımda kalmasın diye bir sorayım.
Likitte sınır var mı istediğim aromayı mgyi koyabilir miyim bir de bu coil muhabbetinde ki 0.6 ile 0.16 olayı nedir ve son olarak salt likitle normal likitin arasında ki fark nedir?

Son düzenleme:
Likitleri karıştırabilirsin, ben karıştırıyorum.

Ohm olaylarını ben de tam idrak edemiyorum dostum.

Salt likit Nikotin tuzundan yapılan bi likit. Bu cihazda hem Normal hem Salt likit kullanabilirsin.

Likitleri karıştırabilirsin, ben karıştırıyorum.

Ohm olaylarını ben de tam idrak edemiyorum dostum.

Salt likit nikotin tuzundan yapılan bir likit. Bu cihazda hem normal hem salt likit kullanabilirsin.

Tamamdır çok teşekkürler yarın kısmetse sipariş edeceğim fakat hangi siteden alacağımı kararlıştırmadım güvenemiyorum hangi siteye güvenebilirim?

Tamamdır çok teşekkürler yarın kısmetse sipariş edeceğim fakat hangi siteden alacağımı kararlıştırmadım güvenemiyorum hangi siteye güvenebilirim?
Vallahi ben elden tandığım bir abimden aldım dostum, hangi site güvenilirdir vesaire hiç bilmiyorum. Ama forumda bu yüzden açılan bir konu gördüğüme eminim. Başka forumlar da var ama şimdi isim vermeyeyim reklam olmasın. E-Sigara üzerine kurulmuş gruplar yani. Oralardan araştırabilirsin.

Smok IPX80 yazdığım da ilk çıkan site olan smokonline diye bir site var sanırım ondan alırım araştırıp.

Forumlara baktım fakat e-postamın onaylanması gerekmiş alışveriş yapmam için ve daha onaylanmadı biraz daha araştırdım dünden beri bir site daha buldum esigarasitesi.org diye güvenilir mi emin değilim ama siteyi de araştırdığım da forumlar da yöneticisinin yazdığını ve referanslarına baktığım da güvenilir gibi duruyor bilemedim çok zor alışveriş yapmak kararsızım hala ne yapacağım bilmiyorum.

Son düzenleme:
Vallahi ben de ne desem yalan olur reis, hiç bir internet sitesinden alışveriş yapmadım. İzmir içi elden aldım kendi cihazımı.

Vallahi ben de ne desem yalan olur reis, hiçbir internet sitesinden alışveriş yapmadım. İzmir içi elden aldım kendi cihazımı.

Anladım bir site buldum oradan ilk olarak bir deneme amaçlı likit siparişi verdim güvenilebilir sayılacak bir siteden verdim siparişi eğer likitte bir sorun yoksa gelirse orijinalse öyle vereceğim elektronik sigaranın siparişini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…